Kod producenta: FUTABA-1-F1226
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Famous
Perfekcyjny żyroskop GY-401 FUTABA.

Numer katalogowy: 1-F1226

Krótki opis:
Idealny do heli, spalinowych jak i elektrycznych, również do samolotów.
Tryb pracy jak i czułość sterowane radiem przy pomocy dodatkowego kanału.

Wskazane do współpracy dobre i szybkie serwo najlepiej cyfrowe S9254 lub zbliżone.

GY401 wykonany jest w technologii SMM (Silicon Micro Machine). Doskonały mikroukład krzemowy zapewniający idealną pracę układy stabilizacji.Wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne zawarte zostały w jednym chipie SMM.


Część elektroniczna zaopatrzona została w układ AVCS (Active Angular Velocity Control System) - Aktywny System Regulacji Prędkości Kątowej jest odpowiednikiem systemu heading hold. AVCS wykorzystuje zdecydowanie lepiej i precyzyjniej gyro sensor niż konwencjonale piezożyroskopy. W układzie AVCS serwo ogonowe jest nieustannie kontrolowane i sterowane, nawet kiedy ogon się nie rusza, zapewnia to pewne i dokładne sterowanie zespołem ogonowym przy zmianach temperatur w zawisie oraz przy lotach z bocznym wiatrem i akrobacjach.

 

Tryb DS zgodny z serwami cyfrowymi Futaby. Tryb DS maksymalizyje szybką pracę żyroskopu z osiągami serwa. Czułość sterowana z nadajnika dodatkowym kanałem, przełaczanie truby pracy AVCS/Normal.

 

Zintergrowana zwarta i lekka konstrukcja, obudowan zapewniająca ekranowanie układu od wpływów elektrontatycznych i elektromagnetycznych.

W opakowaniu: żyroskop GY-401, plastikowy wkrętak regulacyjny, taśma samoprzylepna oraz instrukcja.

Specyfikacja:
wymiary: 27x27x20mm
waga: 27g
Więcej informacji: GY-401
Instrukcja: GY-401 manual

 


WAŻNE:
Żyroskop GY-401 nie współpracuje z serwami cyfrowymi JR
Polecamy