Wczytuję dane...
Kod producenta: HUB-X40-H501S
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: HUBSAN

Najlepszy model Hubsana
H501S to jeden z flagowych i najbardziej zaawansowanych technicznie dronów z serii x4 firmy Hubsan. Urządzenie posiada wiele zaawansowanych funkcji np. stabilizację GPS, utrzymanie wysokości a także rzadziej spotykane modelach w tej kategorii cenowej tryby inteligentnego lotu jak śledzenie i powrót do punktu startu. Największym atutem drona jest świetna kamera nagrywająca w jakości Full HD. Dron nadaje się dla każdego, funkcja GPS zapewnia stabilność w trakcie lotu i precyzję pozycjonowania, co sprawia, że nawet nowicjusze, którzy nie mieli wcześniej styczności z latającymi modelami RC nie będą mieli problemów z opanowaniem modelu. Po wyciągnięciu drona z pudełka, wystarczy zamocować śmigła i urządzenie jest gotowe do lotu.Samodzielny powrót drona
Hubsan x4 H501S posiada funkcję powrotu do punktu startowego (Return-To-Home). W razie problemów w trakcie lotu np. utraty orientacji, wystarczy pojedyncze naciśnięcie odpowiedniego przycisku, aby dron samodzielnie wrócił do punktu, z którego rozpoczął lot. Co więcej, funkcja RTH zostanie automatycznie aktywowana w przypadku utraty sygnału GPS, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia.

 

Tryb śledzenia
H501S posiada znaną z modeli z najwyższej półki funkcje podążania za operatorem drona (follow me). Wystarczy włączyć funkcję na nadajniku, naciskając lewy lub prawy drążek (w zależności od trybu pracy), a dron będzie poruszał się razem z Tobą. Możesz skupić się na własnych zajęciach, a nad Tobą będzie krążył Twój osobisty fotograf z kamerą full HD.Inteligentne zasilanie
Hubsan H501S waży niecałe pół kilograma, a dzięki inteligentnemu akumulatorowi LiPo o wysokiej pojemności (2700 mAh) może spędzić w powietrzu nawet 20 minut na jednym naładowaniu.
 Nadajnik FPV
W zestawie z dronem znajduje się wielofunkcyjny nadajnik FPV. Nadajnik posiada ekran LCD o rozmiarze 4,3 cala, na którym możemy obejrzeć obraz z kamery drona w czasie rzeczywistym. Nadajnik posiada intuicyjnie ułożone przyciski, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
 

W zestawie
Hubsan x4 H501S
Akumulator Li-Po 7,4 V
Ładowarka USB
Nadajnik
Śmigła x8
Klucz
Instrukcja obsługi

Specyfikacja
Model                                              X4 H501S
Częstotliwość                                2,4 GHz
Ilość kanałów                                 4
Zasięg sygnału                              ok. 300 m
Wymiary                                         220 x 220 x 70 mm
Masa                                              410 g
Czas lotu                                       18-20 minut
Czas ładowania akumulatora         ok. 150 minut
Silnik                                               4 bezszczotkowe silniki KV1650 PM1806
Akumulator                                     Li-Po 7,4 V (2S), 2700 mAh, 35 g
Zasilanie nadajnika                         4 baterie AA (brak w zestawie)
Kamera                                           HD 1080 p
Dodatkowo                                     Żyroskop, wskaźniki LED
Tryby pracy                                    Headless, utrzymanie wysokości za pomocą GPS, RTH
 Kolor                                              Czarny

Polecamy