Kod producenta: 4RPGH268
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Art-Tech

Z przyjemnością prezentujemy jeden z Waszych ulubionych i najchętniej kupowanych modeli – motoszybowiec THUNDERBIRD. Thunderbird posiada elektryczny napęd, dzięki któremu może latać jak normalny samolot! Gdy będziecie już wysoko wystarczy wyłączyć silnik... Specjalne łopaty same złożą się pod wpływem siły wiatru a Wasz model poszybuje wspaniałym lotem szybowca! Oczywiście w każdej chwili możecie przywrócić pracę silnika. Daleki zasięg radia sprawia, że nawet wysoko w chmurach zachowacie nad nim pełną kontrolę. Chociaż Thunderbird sterowany jest 3 kanałowo to kontroler jaki do niego dostajecie jest 4 kanałowy! Dzięki temu będziecie mogli wykorzystać go w przyszłości nawet w profesjonalnych modelach zawodniczych.

Inżynierom projektującym Thunderbirda udało się uzyskać perfekcyjny balans aerodynamiczny. Co to oznacza? - Zobaczycie już przy pierwszym locie jak znakomicie radzi sobie przy pętlach i zakrętach. Poczujecie też zalety pełnej aerodynamicznej kontroli. Na pewno Wam się przyda bo Thunderbird potrafi latać naprawdę szybko. Jednocześnie pozostaje on modelem przyjaznym, który w krótkim czasie pozwoli Wam osiągnąć mistrzostwo w pilotażu!

Wymienione zalety uzyskano przy zachowaniu prostej konstrukcji. Podzespoły wykonano z lekkich i odpornych materiałów, plastikowy kadłub jest praktycznie niezniszczalny. Elementy takie jak śmigło czy skrzydła są łatwe do wymiany i niedrogie. Ilość pozostałych części ograniczono do minimum, dlatego ewentualne naprawy są łatwiejsze i tańsze niż w jakimkolwiek podobnym modelu!

Informacje dodatkowe:
Kompletny model gotowy do lotu prawie od razu po wyjęciu z pudełka
Złożenie podstawowych elementów nie powinno zająć więcej niż 10 min.
Możliwość lotu z włączonym lub wyłączonym silnikiem
Odporny plastikowy kadłub
Trzy wykorzystane kanały sterowania + wolne
Bezpieczne składane śmigła
Czas lotu z wykorzystaniem szybowania - nawet ok 30 min.
Czas lotu na silniku - ok 16 min.
//
Dane techniczne
Długość820 mm
Rozpiętość skrzydeł1100 mm
Waga500 g
SilnikElektryczny 380
Kontroler ESC4 kanałowy RC Tx/Rx
Bateria8.4V Ni-Mh 600 mAh
Servomechanizmy2 x 17 g
Radio3 kan. AM, mode II
Zasilanie radia8 x AA - "paluszki"
Zasięg500 - 800 m
Polecamy