Wczytuję dane...
Kod producenta: 6612A
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Slipper Crawler w skali 1:12 to model z serii największych aut tego typu w ofercie. Potężny czterokołowiec, który bez problemu wjeżdża na najwyższe przeszkody.

Specjalnie skonstruowane zawieszenie sprawia, że auto zawsze ląduje na 4 koła. Zapewnia ono także bezpośredni kontakt z podłożem każdemu z kół, nawet w najbardziej wymagających pozycjach i przy ekstremalnych skrętach osi względem siebie. To w połączeniu z napędem 4WD sprawia, że auto nie ugrzęźnie wśród przeszkód i nie zawiesi się na żadnej z nich. Jest to samochód stworzony do tego by bez względu na warunki dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie dotrą zwykłe auta.

Specjalne opony o grubym bieżniku i zwiększonej miękkości zapewniają doskonałą przyczepność i utrzymują auto w torze jazdy. Każda z osi napędzana jest przez osobny, mocny silnik, dzięki czemu ograniczone są straty energii jakie mogłyby powstać podczas przenoszenia energii przez wał pomiędzy osiami.

Slipper Crawler wykonany został ze specjalnego, wzmocnionego plastiku ABS. Dzięki temu jest zabezpieczony przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać w wyniku wypadków. Wnętrze zostało wykończone z najwyższą dbałością o detale. Cały model ze względu na nieprzeciętny design jest nie tylko świetną zabawką ale i atrakcyjną ozdobą pokoju młodego pasjonaty RC.

Warto także zwrócić uwagę na imponujące dane techniczne modelu. Zasięg kontrolera na otwartej przestrzeni to nawet do 15 metrów, co w przypadku zdalnie sterowanych aut jest wartością zaspokajającą najbardziej wygórowane potrzeby. Czas pracy na dołączonym akumulatorze wynosi nawet do 15 min, co przy czasie ładowania wahającym się wokół 3-4 godzin daje mnóstwo czasu do zabawy każdego dnia. Radio pracuje na częstotliwości 2.4GHz, co sprawia, że nie musimy martwić się o wzajemne zakłócenia w przypadku zabawy większą liczbą modeli.

Dane techniczne:
    Skala: 1:12
    Typ: crawler
    Nadajnik: 2,4GHz odporny na zakłócenia
    Zasięg: do 15 metrów
    Akumulator NiCD 6V 500mAh
    Czas zabawy: do 15 minut
    Napęd na 4 koła
    Auto napędzane dwoma silnikami szczotkowymi
    Funkcje: jazda do przodu, do tyłu, skręt w lewo, skręt w prawo, hamulec
    Przeznaczony do jazdy w ekstremalnych warunkach terenu

Skład zestawu:
    Samochód Slipper Crawler 2,4GHz
    Akumulator NiCD 6V 500mAh
    Ładowarka USB
    Instrukcja obsługiPolecamy