Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA53097-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Zawartość zestawu
Zestaw zawiera kompletnie złożony model auta RC Traxxas Notro Revo 1:10 z zainstalowanym silnikiem Traxxas TRX 3.3, odbiornikiem TSM, zainstalowane podwójne serwa kierowania przednich kół, serwo gazu/hamulca, serwo wstecznego. Starter EZ Start 2 z akumulatorem NiMH 6 ogniw 7.2 V 1800mAh, ładowarka 2A z automatyką na 12V z konektorem do gniazda zapalniczki. Zainstalowanymi czujnikami telemetrii - temperatura, napięcie i obroty. Najnowszy nadajnik RC TQi 2.4GHz z telemetrią oraz zainstalowanym modułem BlueTooth do bezprzewodowego połączenia z urządzeniami Apple (iPhone, iPod, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Akumulator odbiornika NiMH 5 ogniw 6,0V 1200mAh (nr kat. TRA3036), kabel konwersji do ładowania. Butelka na paliwo 500ml z końcówką. Zestaw kluczy na amortyzatory, sprzęgło, drążki kierownicze, klucz na nakrętki kół, świecę żarową, zestaw kluczy imbus. Zestaw wahaczy i sprężyn do zwiększenia skoku zawieszenia. Zapasowy filtr powietrza i świeca żarowa. Ładowarka do akumulatora odbiornika i startera EZ Start 2. Olej silikonowy do amortyzatorów, naklejki.

Charakterystyka
Traxxas Nitro Revo 3.3 jest już 14-to krotnym zwycięzcą magazynu RC Car Action! Nitro Revo jest wyposażone w mocny zawodniczy silnik TRX 3.3 z rura rezonansową, sztywne podwozie wykonane jest z 4mm aluminium 6061-T6 anodowanego na niebiesko. Ogromne opony o średnicy 160mm zapewniają maksymalną przyczepność w terenie. Auto ma duży prześwit podwozia, dzięki któremu można z łatwością przejeżdżać również przez te największe nierówności. Doskonałe prowadzenie na torze dzięki napędowi 4WD i dużemu rozstawowi. Osiąga prędkość aż 70 km/h!

Konstrukcja podwozia
To, czym ten Monster się wyróżnia, to unikalna przestrzenna aluminiowa konstrukcja podwozia, która w przekroju tworzy szynę. Przez to jest zachowana sztywność, wytrzymałość i niska masa. Niewiarygodny kąt ugięcia wahaczy jest możliwy tylko dzięki zaawansowanemu ustawieniu geometrii zawieszenia Revo oraz podłużnemu ułożeniu amortyzatorów na podwoziu. Amortyzatory w ten sposób są chronione przed uderzeniami i uszkodzeniem. Przejazd przez ciężki teren przy wysokiej prędkości nie stwarza autu żadnego problemu i pokonuje je brawurowo.

Wydajne sterowanie przednich kół
Dzięki dwom serwom sterowanie kół jest niewiarygodnie wydajne i precyzyjne. Cyfrowe serwa Traxxas 2075 z łożyskami kulkowymi oraz wodoszczelną obudową dla maksymalnej precyzji i niezawodności. Serwa są zasilane a akumulatora NiMH 6V 1200mAh.
Przekładnia ze wstecznym OptiDrive®

Tylko Traxxas oferuje niekompromisową rewolucyjną przekładnię z płynną i czułą zmianą. Tajemnica tkwi w module elektronicznym OptiDrive na bazie mikroprocesora, który sczytuje prędkość auta i optymalizuje przełożenie biegu wstecznego. Elektroniczne sterowanie również chroni przed przypadkowym włożeniem biegu wstecznego lub w przód, jeśli Nitro Revo jedzie z większą prędkością.
Zawodniczy silnik Traxxas TRX 3.3

Zawodniczy silnik TRX 3.3 jest zainstalowany na mocnym duralowym podwoziu, uruchomienie silnika następuje za pomocą systemu EZ-Start, co stanowi zintegrowany silnik elektryczny z przekładnią oraz elektroniką żarzenia z zewnętrznym akumulatorem i przyciskiem startera. Proste i doskonałe rozwiązanie. Większa pojemność filtra powietrza pozwala jeździć dłużej bez potrzeby ingerencji serwisowej. Dwukomorowy tłumik Resonator Maxx zwiększa maksymalne obroty o ponad 10%.

Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth

Traxxas dla Was przygotował całkowicie nowy szereg aparatur RC do modeli aut z połączeniem BlueTooth LE. Wcześniej nadajnik RC można było wyposażyć w stację dokującą do urządzeń Apple. Traxxas idzie dalej w rozwoju i przygotował dla Was nadajnik RC z gniazdem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu możecie do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja do urządzeń Google Android znajduje się na stronach GooglePlay.

Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam pełną kontrolę nad użytkowaniem i regulacją modelu RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetryczne w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienia modeli RC można udostępniać, można stworzyć dowolną liczbę profili dla konkretnego toru lub użytkownika. Wszystko w aplikacji z genialną grafiką.
Własności

 •     Nowość - elektroniczna stabilizacja Traxxas TSM
 •     Nowość - aparatura RC Traxxas TQi 2.4 GHz z telemetrią i zainstalowanym modułem BlueTooth
 •     Nowość - szybka ładowarka na 12 V do gniazda zapalniczki
 •     Akumulator odbiornika NiMH 6.0V 1200mAh oraz akumulator NiMH dla EZ-Start 7.2V 1800mAh w zestawie
 •     Koła Geode™ z chromowanymi felgami oraz naklejonymi oponami 160mm Maxx
 •     Duża pojemność zbiornika paliwa 150ccm
 •     Dwa cyfrowe serwa 2075 z wysokim momentem obrotowym z łożyskami kulkowymi
 •     Amortyzatory z anodowaną powierzchnią Teflon® GTR
 •     Łożyska kół i wzmocnione osie
 •     Duży dwuwarstwowy filtr powietrza
 •     Dwukomorowy tłumik Maxx® Resonator™
 •     Sterowanie przełożeniami OptiDrive®
 •     Zawodniczy silnik TRX 3.3 z elektrycznym systemem rozruchowym
 •     Maksymalna prędkość 70km/h
 •     Niezależne zawieszenie Progressive 2 Rockers
 •     W zestawie wiele akcesoriów - butelka na paliwo, zapasowa świeca, wkład filtra powietrza, klucze i specjalne narzędzia


Zalecane paliwo
Silnik spalinowy Traxxas TRX 3.3 można po dotarciu użytkować na paliwie o zawartości nitrometanu od 10% do 33%. Do normalnej jazdy zalecamy paliwo o zawartości 16% - 20% nitrometanu w zależności od charakteru powierzchni toru i zawodów. Niższa zawartość jest odpowiednia do zawodów typu On-road, dla zawodów Off-road lepsze jest paliwo z wyższą zawartością nitrometanu. Niższa zawartość nitrometanu również oznacza łatwiejszą regulację silnika i mniejsze zużycie silnika. Zawsze jednak należy po zakończeniu jazd w danym dniu aplikować do silnika olej do konserwacji silnika (tzw. olej after run), który chroni metalowe elementy silnika przed korozją spowodowaną pozostałościami nitrometanu i regularnie aplikować olej do filtra powietrza - zalecamy stosowanie oleju H-Speed (nr kat. HSPM001).
Dostępne kolory

Traxxas Nitro Revo 1:10 TQi BlueTooth TSM RTR jest do dyspozycji w 4 wariantach kolorystycznych - czerwonym, niebieskim, srebrnym i zielonym
Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba 4 szt baterii AA do nadajnika, paliwo.

Polecamy