Kod producenta: BLH4200
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Przestało Was już bawić latanie dronami i chcecie spróbować bardziej zabawnego latania śmigłowcem? Lub po prostu chcesz spróbować latania śmigłowcami? Model RC mikro śmigłowca Blade 70 S jest specjalnie zaprojektowany dla początkujących. Model ma zintegrowaną stabilizację elektroniczną SAFE, która po tym, jak zwolnicie drążki nadajnika do neutrum, model automatycznie wyrówna do zawisu.


Śmigłowiec RC Blade 70 S jest zasilany jednym ogniwem akumulatora LiPol 3.7V 150mAh (nr kat. BLH4210). W zestawie znajduje się szybka ładowarka USB. Nadajnik, pracujący w paśmie 2.4GHz ma nowy design.


Elektroniczna stabilizacja SAFE
Mikro śmigłowiec RC Blade 70 S jest wyposażony w nowoczesną technologię SAFE, czym jest elektroniczna stabilizacja, która stabilizuje model w locie i pomaga pilotowi w sterowaniu. W czasie lotu ogranicza niebezpiecznie nachylenie i utrzymuje położenie lotu, także wystarczy puścić drążki nadajnika do neutrum, a model sam się wyrówna do zawisu.


Przygotowany do lotu, Ready-To-Fly
Wszystko potrzebne do lotu znajduje się w zestawie. Wystarczy doładować akumulator LiPol za pomocą ładowarki USB, włożyć do nadajnika baterie, które są również w zestawie. Potem już tylko załączyć nadajnik, podłączyć akumulator do modelu baterii do modelu i możecie wystartować z Blade 70 S.


Blade 70 S - idealny do latania w domu lub hali
Małego modelu nie można, ze względu na małą masę, użytkować na zewnątrz przy wietrze, jest aczkolwiek idealny do latania w hali lub innym, wystarczająco dużym pomieszczeniu. Dzięki swojej małej masie nie wyrządzi krzywdy, ale należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.


Proste latania bez użycia kolektywu
Cyklika modelu jest sterowana precyzyjnymi serwami liniowymi. Sztywne nastawienie kąta zaklinowania łopat wirnika daje większy ciąg i moc, niż jest to wymagane. Prostsza konstrukcja głowicy wirnika ma mniejszą ilość elementów, co ułatwia utrzymanie i ewentualne naprawy po kraksie.


Sztywna konstrukcja szkieletu
Szkielet jest bardzo lekki i sztywny, skrywa elementy elektroniki oraz napędu. Obsługa jest bardzo prosta, a ewentualne wymiany elementów wymiany elementów są bardzo łatwe. Część ogonowa zbudowana jest z węglowego profilu.


Żywe kolory karoserii
Żółte, bardzo kontrastowe ubarwienie karoserii oraz usterzenia umożliwia łatwe utrzymanie orientacji. Kontrolka LED świeci pod pokrywą, wskazując stan rozładowania akumulatora lub inne stany.
Polecamy zakup
Wszystko potrzebne do lotu znajduje się w zestawie. 

Parametry techn.

Typ zestawu RTF
Układ wirników Jednowirnikowy
Stopień zaawansowania pilotażu Początkujący
Średnica wirnika 172mm
Długość 178mm
Wysokość 61mm
Masa 34g
Akumulator LiPol 3.7 V 150 mAh
Długość łopat 84mm
Ładowarka USB