Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA71076-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zestaw zawiera kompletnie złożony model auta RC Traxxas E-Revo VXL 1:16 z zainstalowanym silnikiem trójfazowym Velineon 380 z regulatorem trójfazowym VXL 3-m. Aparatura RC Traxxas TQi w paśmie 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth z pięciokanałowym odbiornikiem z systemem stabilizacji Traxxas TSM. Akumulator NiMH 6 ogn. 7.2V 1200mAh z nowym konektorem iD, 2A ładowarka na 12V z automatyką i wtyczką do gniazda zapalniczki. Zestaw kluczy imbus, klucz na nakrętki kół, naklejki.

Charakterystyka
Wyczynowe E-Revo VXL 4WD w skali 1:16 z silnikiem trójfazowym wielkości 380, aparaturą RC Traxxas TQi 2.4GHz z systemem stabilizacji Traxxas TSM. Podwozie zawiera specjalny system uresorowania, cały model wyposażony w łożyska kulkowe, duże 12mm sześciokąty piast kół, olejowe regulowane amortyzatory oraz zamknięte, wypełnione olejem silikonowym dyferencjały z metalową przekładnią. Swoją mocą model Was wprost oszołomi. Z zawartym akumulatorem NiMH E-Revo jeździ z prędkością 45km/h, przy zastosowaniu akumulatora z trzema ogniwami LiPol osiągana prędkość wzrasta aż do 80km/h!

Trójfazowy silnik Velineon 380 został stworzony specjalnie dla aut 1:16. E-Revo VXL zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy mocą a optymalną sprawnością tego silnika. Regulator z rewersem VXL-3m można zasilać akumulatorem 2 - 3 ogn. LiPol lub 6 - 9 ogniwami NiMH. Podwozie posiada z boku dwa schowki dla akumulatorów, także do auta można zainstalować dwa akumulatory połączone równolegle. Auto będzie lepiej wyważone a czas jazdy będzie prawie dwukrotny.

Sprawdzona konstrukcja podwozia jest lekka i zarazem sztywna. Opony są naklejone na felgi, wysokiej jakości gumowa mieszanka opon zapewni doskonałą przyczepność na wszystkich powierzchniach. Regulowane sprzęgło cierne Torque Control™ zapewnia płynne przeniesienie mocy i spokojna pracę przy wysokich prędkościach i zmniejsza obciążenie jednostki napędowej. Olejowe amortyzatory GTR mają ekskluzywny pierścień X dla obniżenia tarcia z doskonałą odpornością przed wyciekiem oleju.

Elektronika jest ułożona w zamkniętym schowku. Wodo odporny regulator VXL-3m dzięki technologii EZ-Set® jest jako pierwszy wyposażony w tryb treningowy, który ogranicza moc pełnego gazu na 50%. Dzięki temu początkujący kierowcy lub dzieci mogą stopniowo zaznajamiać się z własnościami modelu i przygotować się na pełną moc tego auta. Ochrona termiczna, złocone konektory oraz niewiarygodnie niski opór są dewizą tego regulatora. Velineon 380 jest nowoczesnym silnikiem trójfazowym, dysponującym najnowszymi technologiami. Wysokoobrotowe łożyska, spiekane neodymowe magnesy, pozłacane konektory 3.5mm. Robocze obroty aż do 50.000/min.
Traxxas Stability Management

System stabilizacji Traxxas Stability Management (TSM) umożliwia doświadczyć nie tylko mocy, szybkości, przyśpieszenia i przejazdu zakrętów z dużą prędkością, ale zapewnia wiele łatwiejsze sterowanie i kontrolę na śliskich powierzchniach, jak np. proch, gładki beton lub nawet lód i śnieg.
Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth

Traxxas dla Was przygotował całkowicie nową gamę aparatur RC z połączeniem BlueTooth LE dla modeli RC aut. Wcześnej możliwe było nadajnik RC wyposażyć w stację dokującą dla urządzeń od Apple. Traxxas postępuje dalej w rozwoju i przygotował nadajnik RC ze slotem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu można do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem operacyjnym Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja dla urządzeń Google Android jest za darmo na stronach GooglePlay.

Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam bezpośrednią kontrolę nad użytkowaniem i regulacją model RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetrii w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienie modelu RC można udostępniać, można wytworzyć dowolną ilość profili dla konkretnego toru lub użytkownika, np. dzięci. Wszystko w aplikacji z doskonałą grafiką, która oczywiście pochodzi od Traxxasa.
Akumulatory napędowe

Do modelu można włożyć opcjonalnie jeden lub dwa pakiety akumulatorów. Rozmiar przestrzeni na akumulator wynosi 20.5 x 34.5 x 95mm (102mm z ukosowanymi powierzchniami). W ofercie są do dyspozycji akumulatory LiPol i NiMH dla aut Traxxas 1:16 w sekcji Akcesoria.

 •  Akumulatory NiMH: Do modelu można zainstalować jeden lub dwa pakiety akumulatorów NiMH. Zalecamy tylko równoległe połączenie pakietów - zwiększy to prawie dwukrotnie czas jazdy. jeśli chcecie jeździć z większą prędkością, zalecamy zastosowanie do zasilania pakietu trzech ogniw LiPol.
 •  Akumulatory LiPol: Do modelu można zainstalować jeden lub dwa pakiety akumulatorów LiPol z dwoma lub trzema ogniwami. Pakiety można podłączać tylko równolegle, szeregowe połączenie pakietów mogłoby zniszczyć regulator! Z trzema ogniwami LiPol osiągniecie o 150% większą prędkość w porównaniu z pakietem dwóch ogniw LiPol.


Własności:

 •     Auto RC Traxxas E-Revo 1:16 jest kompletnie złożone i przygotowane do jazdy
 •     Aparatura RC Traxxas TQi 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth.
 •     Napęd na wszystkie koła 4WD
 •     Mocny silnik trójfazowy Velineon 380
 •     Wodo odporny regulator VXL-3m z trybem treningowym, wsparcie akumulatorów LiPol
 •     Zestaw zawiera akumulator 6 ogniw Traxxas NiMH z nowym konektorem ID oraz 2A ładowarką na 12V z automatyką i konektorem gniazda zapalniczki
 •     Złocone prądowe konektory Traxxas
 •     Wodo odporne cyfrowe mikro serwo kierunku, możliwość instalacji drugiego serwa
 •     Komplet łożysk kulkowych
 •     Dyferencjały napełnione olejem silikonowym
 •     Regulowane sprzęgło cierne Torque-Control™
 •     Olejowe regulowane amortyzatory GTR, klejone opony
 •     Do dyspozycji w kolorach czarny, czerwony, szary, niebieski
 •     Do dyspozycji również części tuningowe, jak np. centralny dyferencjał, aluminiowe łączniki, węglowy spojler, aluminiowe piasty kół, aluminiowe końcówki kulowych czopów, półosie CV oraz również i efektywne oświetlenie LED.


Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba 4x baterie AA do nadajnika. Do auta można również zainstalować oświetlenie LED - więcej w Zalecanych akcesoriach.

Parametry techn.

Typ 4WD Truggy
Skala 1:16
Długość 320mm
Szerokość 239mm
Rozstaw 202mm
Masa 1240g
Napęd 4WD
Silnik Trójfazowy Velineon 380
Regulator Trójfazowy wodoodporny VXL-3m
Podwozie Nylonowy kompozyt
Amortyzatory Olejowe regulowane GTR
Typ opon Talon
Nadajnik Traxxas TQi 2.4GHz

Polecamy