Wczytuję dane...
Kod producenta: R1-FW040004-N1L1
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Regulator lotniczy FLY 40A S-BEC 2-4s - FLYCOLOR

Regulatory serii FLY firmy Flycolor to uniwesalne kontrolery prądowe przeznaczone do modeli samolotów oraz helikopterów. Doskonale sprawdzą się zarówno w modelach samolotów akrobacyjnych, szybowcach oraz w szybkich pylonach. Dzięki możliwości programowania pracy silnika, timingu oraz zaawansowanej regulacji krzywej gazu, będą również odpowiednie dla modeli elektrycznych śmigłowców.

Zaawansowany i bardzo szybki procesor pozwala na programowanie specjalnych trybów pracy takich jak choćby praca ze stałą prędkością czy też zaawansowana edycja krzywej, ale przede wszystkim pozwala na edytowanie i uaktualnianie oprogramowania w późniejszym etapie użytkowania regulatora, gdy tylko producent opublikuje jego nową wersję.

Regulatory serii Fly ponadto posiadają liczne zabezpieczenia zabezpieczające przed przeciążeniem prądowym, zbyt wysoką temperaturą czy utratą sygnału. W pełni zabezpieczają również wrażliwe na spadki napięcia cele litowe, nie dopuszczając do rozładowania ich poniżej uprzednio zaprogramowanego napięcia progowego.

Programowanie funkcji regulatora możliwe jest zarówno za pomocą drążka gazu w aparaturze, jak również przy użyciu specjalnej, dedykowanej karty programującej.

Charakterystyka regulatora:

Oznaczenie producenta: R1-FW040004-N1L1
Stałe natężenie prądu: 40A
Chwilowe (szczytowe) natężenie prądu: 50A
Układ BEC: Impulsowy, 5V / 3A
Napięcie pracy, ilość obsługiwanych ogniw: 7,4 - 14,8V (2s-4s)
Waga: 37 g
Wymiary: 45 x 29 x 15 mm