Kod producenta: EGOCR001EU
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Skateboard na napęd elektro! Szukacie czegoś do zabawy lub na drogę?
Yuneec EGO E-Longboard EU z innowacyjną technologią jeździ aż 20km/h, dojazd do 30 km! ładowanie akumulatora do 3 - 5 godzin, napęd silnikiem Yuneec 400W, zdalne sterowanie, nowy inteligentny napęd, długość 960mm, masa 6,3kg.

Skateboard napędza mocny silnik 400W, sterowanie prędkości jazdy można wykonywać specjalnym sterownikiem bluetooth lub za pomocą aplikacji na smartfona. W komorze na dolnej stronie deski jest umieszczony akumulator z elektroniką. W zestawie znajduje się również ładowarka sieciowa oraz kabel USB do ładowania sterownika.

Między silnikiem a akumulatorem znajduje się Elektroniczna jednostka sterująca E-GO. Ten high-tech software oraz system hardware, jest wytrzymały i niezawodny a jego funkcja polega na komunikacji ze zdalnym sterownikiem, akumulatorem i silnikiem dla sterowania mocy napędu. Akumulator E-GO dla skateboard wykorzystuje najnowszą technologię i jest umieszczony w opatentowanym elastycznym, wodoodpornym pojemniku. Wtyczka USB umożliwia doładowanie bezprzewodowego sterownika na PC. Ładowarka doładuje akumulatory za 3 - 5 godzin.

Polecamy