Kod producenta: B20KM
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Przedstawiamy urządzenie, które zrewolucjonizuje transport w miastach. Pozwala na szybkie, bezpieczne, ekonomiczne i co najważniejsze ekologiczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

W prezentowanym modelu koło ma średnicę 16 cali oraz bardzo wydajnym silniku o mocy 350 W. Całości dopełnia wydajna bateria firmy Samsung o pojemności 172 Wh, skutecznie zwiększając zasięg do 20 km i czas zabawy do prawie 2 godzin. Lampka oświetlająca drogę

Samobalansujący elektryczny monocykl to nowy rodzaj najnowocześniejszego środka transportu. Równowagę utrzymuje się na zasadzie balansu ciałem. Poruszanie się do przodu oraz do tyłu możliwe jest dzięki zastosowaniu wmontowanych żyroskopów. Osoba korzystająca z tego urządzenia może poruszać się nim w przód, tył, przyspieszać, zwalniać, hamować balansując ciałem (pochylając się do przodowi lub do tyłu). Równowaga między prawą i lewą stroną jest podobna do jazdy na rowerze i również opiera się na balansie ruch ciałem.

Dzięki swojej niewielkiej wadze, umożliwia bardzo łatwe i proste przechowywanie oraz przenoszenie np. podczas podróży metrem, autobusem czy też samochodem.

  • Maksymalne obciążenie - 120 kg
  • Prędkość maksymalna - 20 km/h
  • Czas ładowania 1-2 godziny (w zależności od pojemności baterii)
  • Zasięg urządzenia zależy od wagi użytkownika, temperatury oraz warunków pogodowych.
Polecamy