Wczytuję dane...
Kod producenta: 012318
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLNFunkcjonalność i estetyka
Syma X15C to całkowicie nowy model wyposażony w kamerę 1MP. Gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka. W nowej Symie wprowadzono tryb utrzymywania wysokości, który z pewnością będzie mile widziany przez początkujących użytkowników, chcących zawiesić drona na określonej wysokości bez konieczności operowania drążkami aparatury. Całość zamknięta jest w bardzo atrakcyjnej, białej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i dynamiczny wygląd.

Odporna konstrukcja
Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczny tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze.

Kontrola drona przez aplikację
Po instalacji aplikacji Syma GO na urządzeniu mobilnym (aplikacja jest dostępna na witrynie www.symatoys.com) możliwe jest sterowanie dronem za pomocą telefonu. Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery i drążki sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu.


Planowanie lotu
Kolejną nowością jest możliwość zaplanowania lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trajektorią na określonej wysokości.

Wiele funkcji lotu
Urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: obrót 3D, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, autolądowanie i autostart, lot bokiem oraz skręt w lewo i skręt w prawo.

W zestawie:
Syma X15C
Nadajnik
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Czytnik kart SD
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator
Specyfikacja:
Model                          X15C
Akumulator                 Li-po 1S 3.7V 450mAh (w zestawie)
Kamera                      1MP
Zasilanie nadajnika     4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania         Ok. 100 minut
Czas lotu                    Ok. 7 minut
Częstotliwość            2.4G
Zasięgu sygnału        Około 50 metrów
Kolor                           Biały, czarny
Funkcje                       Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy

 

Polecamy