Wczytuję dane...
Kod producenta: KX9800
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN


Funkcjonalność i estetyka
Syma X15W to całkowicie nowy model wyposażony w kamerę, tryb FPV i łączność WiFi. Gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka. W nowej Symie wprowadzono tryb utrzymywania wysokości, który z pewnością będzie mile widziany przez początkujących użytkowników, chcących zawiesić drona na określonej wysokości bez konieczności operowania drążkami aparatury. Całość zamknięta jest w bardzo atrakcyjnej, czarnej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i dynamiczny wygląd.

Kamera HD
Syma X15W została wyposażona w kamerę, nagrywającą filmy. Kamera doskonale sprawdza się jako kamera FPV, ale pozwala także na wykonanie przepięknych filmów i zdjęć.

Kontrola drona przez aplikację
Po instalacji aplikacji Syma GO na urządzeniu mobilnym (aplikacja jest dostępna na witrynie www.symatoys.com) możliwe jest sterowanie dronem za pomocą telefonu. Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery i drążki sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu.


Planowanie lotu
Kolejną nowością jest możliwość zaplanowania lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trajektorią na określonej wysokości.


Wiele funkcji lotu
Urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: obrót 3D, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, autolądowanie i autostart, lot bokiem oraz skręt w lewo i skręt w prawo.

W zestawie:
Syma X15W
Nadajnik
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator


Specyfikacja:
Model                              X15W
Akumulator                     Li-po 1S 3.7V 450mAh (w zestawie)
Kamera                           720p 2MP
Zasilanie nadajnika         4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania             Ok. 100 minut
Czas lotu                        Ok. 7 minut
Zasięg Wi-Fi                   Około 30 metrów
Zasięgu sygnału            Około 80 metrów
Kolor                               Czarny, Biały
Funkcje                           Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy

 

Polecamy