Wczytuję dane...
Kod producenta: SYMA-W1-PRO
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Wielofunkcyjny dron Syma W1 Pro

Odpowiedź znanego i cenionego producenta dronów marki SYMA na znany i lubiany produkt z segmentu półprofesjonalnych dronów DJI Spark. DRON SYMA W1 Pro to nowy i najbardziej zaawansowany technologicznie dron marki Syma. Dron został wyposażony w dwie kamery, przednią rejestrującą obraz w jakości 4K i dolną pozwalającą na uzyskanie jakości 720p. Liczne atrakcyjne funkcje, takie jak Tryb Follow, lot po punktach, sterowanie gestami, pozycjonowanie wizyjne i wiele innych. Co więcej Syma X1 Pro posiada tryb novice, który umożliwia ustawienie wirtualnego płotu, za który dron nie odleci, dzięki czemu doskonale nadaj się również dla początkujących użytkowników.


System GPS

Wykorzystując pozycjonowanie GPS, ulepszono dokładność systemu, dzięki czemu zwiększono jego niezawodność.

 


Pozycjonowanie wizyjne

Opcja śledzenia obiektu: Śledzenie obiektu w trybie pozycjonowania wizyjnego to nowa bardzo przydatna funkcja która umożliwi podążanie za obiektem. Aby ustalić pozycję śledzonego obiektu wybieramy niebieskie kółko i klikamy OK, aby zmieniło się na czerwony. Po wybraniu obiektu i jego opuszczeniu, kontrolka zmieni się na kolor żółty.
Gdy operator śledzi obiekt z wyciągniętymi ramionami, dron automatycznie się wycofuje, a gdy ramiona zostają wycofane, dron automatycznie rusza do przodu.

Kontrola dłoni: Kliknij kontrolę dłoni w trybie light flow. Zobaczysz wtedy niebieskie kółko, którym należy wybrać próbkę. Wybierz niebieskie kółko i kliknij „potwierdź”, zmieni ona wtedy kolor na czerwony. W tym samym czasie lampka kontrolna drona, zmieni kolor na czerwony.


 
 


Bezszczotkowe silniki

Bezszczotkowe silniki to większa wydajność, moc oraz ciąg. Powodują one wzrost bezawaryjności oraz szybkości drona, wytwarzają mniejszy hałas są bardziej niezawodne i pozwalają na płynniejszą pracę, a także dłuższą żywotność baterii. Główną zaletą jest jak wiadomo wyższa trwałość i niezawodność w sytuacjach gdy potrzebujemy większego przyśpieszenia drona lub siły ciągu..

 
 


Szybkie lądowanie
Dzięki systemowi, który pozwala na powrót drona za pomocą jednego kliknięcia, nie musimy się martwić jego utratą z powodu niewłaściwej kontroli. Gdy stracisz go z pola widzenia, po prostu kliknij ikonkę szybkiego powrotu, by dron mógł wrócić na podstawie zapisanej pozycji GPS.
 
 


 


Wykonywanie zdjęć i nagrywanie za pomocą gestów

Wykonywanie zdjęć i nagrywanie za pomocą gestów jest niezwykle wygodne i przydatne. Dzięki temu, bez użycia aparatury możesz wykonać świetne zdjęcie lub rozpocząć nagrywanie wideo.

1. Zrób zdjęcie: Ustaw dłoń w odległości około 1,5 m od przedniej soczewki i przytrzymaj gest (palec wskazujący i środkowy do góry) przez 3 sekundy.

2. Nagraj wideo: Ustaw dłoń w odległości około 1,5 m od przedniej soczewki i przytrzymaj gest (otwarta dłoń) przez 3 sekundy.

 
 


Łatwa obsługa aplikacji i aparatury

Prosty i obszerny interfejs aplikacji sprawia, że jest ona niezwykle łatwa w użyciu. Możesz edytować filmy i zdjęcia, a następnie przesyłać je do swoich kanałów social media, aby podzielić się nimi z bliskimi. Aparatura drona Syma W1 Pro również jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu jej obsługa nie sprawi Ci żadnych problemów.
 


Żywotność baterii

Akumulator pozwala na 18 minut lotu, a pełne ładowanie zajmuje 270 minut. Dzięki diodom umieszczonym z przodu drona, w każdym momencie możesz sprawdzić jego poziom naładowania.
 

W zestawie

 
Syma W1 Pro
Akumulator Li-Po 7,4 V
Ładowarka

 Specyfikacja

 

Model W1 Pro
Częstotliwość sygnału 2,4 GHz / 5,8 GHz
Kamera Przednia 4K / dolna 720p 
Zasięg sygnału Ok. 250 m
Wymiary 28,7 x 27 x 5,8 cm
Akumulator LiPo 1800 mAh, 7,6 V
Czas lotu  18 minut
Polecamy