Kod producenta: EFL8475
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Charakterystyka

P-47 Thunderbolt z charakterystycznym kształtem kadłuba za kabiną, miał pseudonim Razorback. Model RC na zdalne sterowanie ma rozpiętość 1,2m, zainstalowane chowane podwozie, klapy, silnik trójfazowy E-flite 15 oraz regulator trójfazowy 40A Pro. Szereg makietowych elementów. Wersja PNP bez aparatury RC i akumulatora.

Republic P-47 Thunderbolt był szybkim, wytrzymałym samolotem WW2, który używany był zarówno do ataków na cele naziemne, jak i do eskorty bombowców, czy zadań bojowych. W swoim czasie stał się największym i najcięższym jednomiejscowym myśliwcem z silnikiem tłokowym. Jego wytrzymała konstrukcja, opancerzony kokpit i osiem karabinów kalibru 12,7mm uczyniło z niego wyśmienitą broń do zniszczenia celów naziemnych. Aż do wersji P-47D-25 Thunderbolt miał wysoki kadłub za kokpitem, od czego wzięła się jego ksywa tych starszych wersji - Razorback (angl. żyletka).

RC model na zdalne sterowanie od E-flite jest wykonany z atrakcyjny wyglądem i ponadstandardowym wyposażeniem. To reprezentuje elektryczne chowane podwozie, zainstalowane klapy, silnik trójfazowy E-flite 15 z 4-łopatowym śmigłem oraz regulator trójfazowy 40A Pro, który zapewnia więcej niż wystarczającą moc dla podstawowej akrobacji. Makieta silnika gwiazdowego, przetłoczenia paneli i realistyczne ubarwienie wraz z wyposażeniem uzbrojenia dodatkowymi bombami, rakietami i zbiornikami. Kamuflaż w wykonaniu 510 grupy myśliwskiej Sq, 405.

Razorback ma zainstalowany mocny trójfazowy silnik 15BL 880kv z czterołopatowym śmigłem 10,5 x 8, trójfazowy regulator 40A. Przy 4 łopatowym śmigle model w czasie lotu ma bardzo cichą pracę, stabilizacja jest zrównoważona a model jest przyjemny w sterowaniu. Model jest wykonany z lekkiej pianki Z-Foam, która jest bardzo odporna na uszkodzenia a zarazem łatwa w naprawie w przypadku kolizji. Dla doskonałego realizmu w locie model jest wyposażony w elektryczne chowane podwozie oraz klapy. Podwozie ma elektryczny mechanizm oraz makietowe golenie w kołami i osłonami podwozia. Klapy z oddzielnymi serwami są również zainstalowane.

  • Minimum czasu na złożenie
  • Zainstalowane działające klapy
  • Elektryczne chowane podwozie już zainstalowane
  • Sterowane lotki, wysokość, kierunek i gaz
  • Mocny silnik trójfazowy 15BL 880kv z wirującym kołnierzem jest zainstalowany
  • Trójfazowy regulator E-flite 40A
  • 4 łopatowe śmigło, zarys paneli, pilot, uzbrojenie i detale kokpitu
  • Szybki dostęp do akumulatora przez pokrywę na kadłubie
  • Wytrzymała konstrukcja Z-Foam™
  • Kamuflaż WWII 510 grupy myśliwskiej Sq, 405.

Polecamy zakup

Należy uzupełnić nadajnik Spektrum DSM2®/DSMX min. 6 kanałowy z odbiornikiem, akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S 11,1V 30C, ładowarkę.

Parametry techn.

Typ zestawu PNP
Rozpiętość 1200mm
Długość 1066mm
Masa do lotu 1570g
Powierzchnia nośna 25.8dm²
Obciążenie powierzchni 60g/dm²
Napęd elektro Trójfazowy 15BL 880Kv
Regulator Trójfazowy 40A

Polecamy