Kod producenta: 757-4WD14
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Samochód RC NQD 2,4 GHz 4WD14 1:10 DRIFT FURIOUS

NOWOŚĆ! Od producenta NQD prezentujemy całkiem nowy, znakomity model dla zaczynających zabawę z modelami rc w skali 1/10 on-road / drift.

Cała seria DRIFT FURIOUS 8 została wykonana z dobrej jakości materiałów, a konstrukcja podwozia w tej klasie cenowej nie znajduje konkurenta. Model wyposażono w standardowe amortyzatory, wachacze oraz dyferencjały. Zaczerpnięte z podwozi profesjonalnych zderzaki z pianką z mikrogumy chronią auto przy zderzeniach. Dodatkowo zderzak piankowy znalazł się również z tyłu co zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek "drogowych wypadków". Poczuj tą adrenalinę wchodząc w zakręt na poślizgu kontrolowanym przy prędkości nawet do 40 km/h. Zacznij swoją przygodę z emocjonującą jazdą z napędem 4WD.

Akumulator i karoseria

Model wyposażono w akumulator litowo - jonowy dzięki czemu auto osiągą dobre rezulataty. Umożliwia także tuning do bateri Li-Po 7,4 V. Oprócz wymienionych cech podwozia, model wyposażono w karoserię w nowym design i bardzo atrakcyjnym malowaniu. Karoserie muscle car prezentują się znakomicie i znowu należy wspomnieć o bardzo dobrym stosunku jakość/cena.

Nowoczesny pilot 2,4 GHz

Pilot w standardzie 2,4 ghz ma antenę krótką, schowaną w środku obudowy co zabezpiecza przed uzkodzeniem. Nie tak jak w antenach metalowych - teleskopowych które często się łamały na skutek nieuwagi. Pilot zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich funkcji i parametrów jazdy wraz z ich precyzyjną regulacją. Dzięki technologi 2,4 GHZ można bawić się kilka osób naraz bez zakłóceń sygnału, każdy swoim modelem.

Koła i opony

Model wyposażono także w standardowe koła w skali 1:10 z 6 ramiennymi felgami i oponami z gumy.
Koła z oponami wykonano w standardzie profesjonalnym klasy modeli rc 1:10 wyposażonej zabieraki HEX 12mm.

Zawartość zestawu:

  • samochód do driftu
  • pilot
  • ładowarka
  • akumulator
  • 4 dodatkowe opony
  • opakowanie

Dane techniczne:

Wymiary modelu:

46 x 20 x 12 cm

Skala modelu:

1:10

Kierunki jazdy:

4 - przód/tył, lewo/prawo

Pilot:

2,4 GHz

Zasięg pilota:

do 100 m

Zasilanie pilota:

3 x 1,5 AA (brak w zestawie)

Zasilanie samochodu:

pakiet 7.4V(Li-ion) 1500mAH

Czas jazdy:

do 10 minut

Polecamy