Wczytuję dane...
Kod producenta: ARA102720T2
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: ARRMA

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się model RC auta Arrma Granite 4x4 1:10 BLX RTR, trójfazowy silnik BLX 3200KV, regulator Arrma BLX100, serwo kierunku ADS-7M, aparatura RC Spektrum STX2 FHSS 2.4Ghz.

Charakterystyka

Model auta na zdalne sterowanie z silnikiem pośrodku oraz napędem 4x4 zapewni maksymalna trakcję i moc na jakiejkolwiek powierzchni. Szybkość modelu aż 80km/h.

RC model auta, który zaskoczy swoją wytrzymałością i odpornością, jest odpowiedni również do cięższych terenów. Monster truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny trójfazowy silnik BLX 3200KV, który daje modelowi niekończący się przypływ mocy. Aby model RC przy dodaniu gazu się nie przewrócił, jest wyposażony w zestaw kół wheelie. Regulator ze wsparciem akumulatorów 3S LiPol, daje możliwość wyboru między trzema trybami jazdy, wystarczy tylko wybrać odpowiedni i zacząć ściganie.

Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia zorganizowana według sprawdzonego rozkładu, aby było możliwe osiągnięcie perfekcyjne wyważenie. Wał napędowy w środku, akumulator na jednej stronie, a elektronika na drugiej stronie. Całe podwozie jest dodatkowo wyposażone w boczne osłony, które ograniczają wnikanie nieczystości do modelu. Akumulator jest pewnie ułożony na miejscu za pomocą taśm mocujących.

Przedni i tylny dyferencjał

Model jest wyposażony w przedni i tylny dyferencjał, który zapewni maksymalną trakcję. Dyferencjały są osadzone wysokiej jakości metalowymi przekładniami dla bezproblemowej eksploatacji. Napęd na koła jest realizowany za pomocą półosi teleskopowych.

Mocny silnik

Napęd modelu zapewnia mocny trójfazowy, 4-polowy silnik BLX 3660, z 3200obr/V. Silnik ma metalową obudowę, która zapewnia lepsze odprowadzenie ciepła do pasywnego radiatora. Konektory 4mm na kablach umożliwiają łatwe odłączenie do spokojnej obsługi modelu. Częścią głównego koła zębatego jest sprzęgło cierne, które chroni napęd przed uderzeniem.

Elektronika

Trójfazowy regulator BLX100 z maksymalnym prądem aż 100A, dostarczy w połączeniu z akumulatorem 3S LiPol niewiarygodną siłę. Zabudowany wentylator zapewni dostateczne chłodzenie nawet przy pełnym obciążeniu. Regulator dysponuje trzema trybami jazdy, ochroną przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora oraz ochronę przeciw przepięciową. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny wyłącznik na regulatorze. Konektor akumulatora EC5.

Serwo kierunku

Sterowanie przednich kół gwarantuje serwo ADS-7M Metal w wykonaniu wodoodpornym oraz metalową przekładnią. Serwo z szybkością 0.14s/60° i momentem 6.5kg.cm.

Koła i opony

Opony dBoots FORTRESS MT są naklejone na wieloramiennych felgach MT 2.8" (14mm hex). Koła z wyraźnym wzorem dają maksymalną przyczepność na wszystkich powierzchniach.

Olejowe amortyzatory

Opatentowane olejowe amortyzatory absorbują każde uderzenie modelu. Amortyzatory są z przodu wyposażone w osłony ochronne przed uderzeniami. Zmianę twardości i prześwitu dokonuje się za pomocą lepkości oleju/ wkładkami dystansowymi.

Tylne koła Wheelie

Dla jeszcze lepszej niekończącej się zabawy, model został wyposażony w regulowane tylne kółka, które chronią przed przewróceniem modelu przy dodaniu pełnego gazu.

Aparatura RC Spektrum

Dwukanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum STX200 2,4 GHz FHSS ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem dla początkujących. Pamięć na 1 model. Ustawienie rewersów, subtrimów, punktów końcowych, limit gazu 50%, 75%, 100%. Kompatybilny odbiornik SRX200 2Ch 2.4GHz FHSS.

Własności
 • Napęd 4x4M
 • Szybkość aż 80km/h
 • Nadajnik Spektrum STX2 FHSS 2,4GHz
 • Odbiornik Spektrum SRX200 2,4 GHz FHSS
 • Trójfazowy regulator BLX100, 3 tryby jazdy
 • Sprzęgło cierne z trzema lamelami
 • Serwo kierunku z serwo saverem
 • Regulowane kółka Wheelie
 • Dyferencjały z metalową przekładnią
 • Opony dBoots Fortress MT
 • Wieloramienne koła 2.8" 14mm hex
 • Olejowe amortyzatory
 • Przestrzenne osłony podwozia
 • Zalecane akumulatory 2s - 3s LiPol, 6-8s NiMH, 5000mAh 50C

Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu będzie potrzebny akumulator napędowy 2S - 3S LiPol 35C+, 6-8 ogn. NiMH z konektorem IC5/EC5, odpowiednią ładowarkę oraz 4 szt baterii AA do nadajnika.

Polecamy