Wczytuję dane...
Kod producenta: ARA102714IT1
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: ARRMA

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC auta Arrma Granite Mega 4x4 1:10 RTR z zainstalowanym silnikiem szczotkowym klasy 550 12T, regulatorem Arrma MEGA z konektorem IC3, serwem kierunku ADS-5, aparaturą RC Spektrum 2.4 GHz STX2. W zestawie znajduje się również akumulator NiMH 8.4V 2400mAh z ładowarką sieciową.

Charakterystyka

Model RC auta Arrma Granite Mega ma napęd 4x4 i zapewnia na jakiejkolwiek powierzchni maksymalną trakcję i wydajność. Prędkość modelu osiąga 48km/h. Model jest kompletnie złożony z niesamowitym wyposażeniem. Dzięki dużemu prześwitowi model jest odpowiedni zwłaszcza do jazdy na zewnątrz. Do uruchomienia modelu potrzeba tylko 4 baterie AA.

Kompaktowa konstrukcja podwozia

Konstrukcja podwozia auta RC auta jet tak dostosowana, aby można było osiągnąć idealne wyważenie modelu auta RC. Półoś napędowa ulożona jest w środku, akumulator po jednej stronie a elektronika po drugiej stronie. Całe podwozie jest dodatkowo wyposażone w boczne osłony, które ograniczają wnikanie nieczystości do modelu. Akumulator jest pewnie ułożony na miejscu za pomocą taśm mocujących.

Przedni i tylny dyferencjał

Model jest wyposażony w przedni i tylny dyferencjał, który zapewni maksymalną trakcję. Dyferencjały są osadzone wysokiej jakości metalowymi przekładniami dla bezproblemowej eksploatacji. Napęd na koła jest realizowany za pomocą półosi teleskopowych.

Olejowe amortyzatory

Opatentowane olejowe amortyzatory absorbują każde uderzenie Arrma Granite Mega. Amortyzatory są z przodu wyposażone w osłony ochronne przed uderzeniami. Zmianę sztywności można dokonać za pomocą lepkości oleju, a prześwitu podkładkami dystansowymi.

Koła i opony

Uniwersalne opony dBoots FORTRESS MT naklejone na wieloramienne koła 2.8" z 14mm hex.

Wydajny silnik

Napęd modelu zapewnia mocny silnik 550 12T, z regulowanym sprzęgłem ciernym, które chroni cały system przed uderzeniami. Loże silnika jest regulowane dla łatwej zmiany przełożenia. Całe podwozie jest skonstruowane dla łatwego dostępu w celu serwisu, więc silnik i sprzęgło można wyjąć poprzez odkręcenie jednej śruby.

Serwo ADS-5 V2

Wysokiej jakości serwo standardowej wielkości Arrma Servo ADS-5 V2 ma nylonową przekładnię, moment 5kg.cm, szybkość 0.12s/60° przy zasilaniu 6V. Podwójne łożyska kulkowe. Założone uszczelnienia zwiększają odporność na bryzgi wody. Wieloklin wyjściowy ma 25 zębów (jest kompatybilny z serwami Futaba).

Regulator MEGA 12T

Szczotkowy regulator Arrma Mega 12T z wodoodpornym wyłącznikiem, pasywnym chłodzeniem oraz ochroną przed odwróceniem biegunowości. Zasilanie dwoma ogniwami akumulatorów LiPol lub 6 - 7 ogn. NiMH. Proste ustawienie typu akumulatora oraz biegu wstecznego zworkami.

 • Proste ustawienie parametrów zworką
 • Wodoodporne wykonanie
 • Konektory Bullet do podłączenia silnika
 • Konektor IC3 do podłączenia akumulatora

Nowe konektory IC3

Nowe konektory IC3 mają nowoczesną konstrukcję z naciskiem na bezpieczeństwo i prostotę. Kontakty posiadają kontakty.

Jak już wspomniano, konektory zastały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczne i proste stosowanie. Konektorów nie można podłączyć odwrotnie, kontakty połączenia lutowane są osłonięte elementami plastikowymi. Konektor IC3 jest wstecznie kompatybilny z EC3.

Aparatura RC Spektrum

Dwukanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum STX200 2,4GHz FHSS ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem dla początkujących. Pamięć na 1 model. Ustawiany rewers, subtrim, końcowe punkty, limit gazu 50%. 75%. 100%. Kompatybilny odbiornik SRX200 2Ch 2.4GHz FHSS.

 • Dzięki ustawianym rewersom, neutrum i końcowych punktów wychyleń można nadajnik stosować również w innych modelach. Dodatkowy odbiornik SRX200 sprzedawany jest oddzielnie.
 • Nadajnik posiada możliwość ograniczenia mocy silnika na 50%, 75% lub 100%. Wybór 50% jest idealnym dla dzieci lub początkujących użytkowników.

Akumulator i ładowarka

W zestawie znajduje się ładowarka sieciowa z automatyką oraz akumulator napędowy NiMH 8.4V o pojemności 2400mAh. Akumulator jest wyposażony w najnowszy konektor IC3.

Własności modelu RC auta Arrma Granite Mega 1:10

 • Auto RC osiąga prędkość aż 48 km/h
 • Wydajny silnik szczotkowy 12T 550
 • Napęd 4WD na wszystkie koła
 • Dyferencjały z metalową przekładnią
 • Szybkie serwo Arrma ADS-5 z momentem 5kg.cm i szybkością 0.12 s/60°
 • Wodoodporny regulator Arrma Mega
 • Nadajnik RC Spektrum STX200 z odbiornikiem RSX200
 • Pomalowana karoseria
 • Przestrzenne pokrywy podwozia chroniące przed nieczystościami ułatwiają utrzymanie modelu
 • W modelu można zastosować akumulator o maks rozmiarze 156 x 51 x 48mm
 • Wieloramienne felgi 2.8" z uniwersalnymi oponami dBoots Fortress MT
 • Olejowe amortyzatory z osłonami
 • W zestawie znajduje się akumulator NiMH 8.4V 2400mAh z ładowarką sieciową

Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu potrzeba tylko dokupić 4x baterie AA baterie do nadajnika. Akumulator i ładowarka sieciowa znajduje się w zestawie.

Parametry techn.

Typ Monster Truck
Skala 1:10
Długość 429mm
Szerokość 342mm
Rozstaw 287mm
Prześwit podwozia 47mm
Masa 2900g
Napęd 4WD
Silnik Szczotkowy 540 12T
Komora akumulatora 156 x 51 x 48 mm
Dyferencjał z metalową przekładnią
Koła 2.8" s 14mm hex
Opony 5" / 127mm
Polecamy