Kod producenta: PRB4100B
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: PROBOAT

Zawartość opakowania

Złożona łódź Miss Geico z sześciopolowym chłodzonym wodą silnikiem trójfazowym Dynamite (nr kat. DYNM3835), chłodzonym wodą regulatorem trójfazowym 60A Dynamite (nr kat. DYNM3815), wodoodpornym serwem Dynamite (nr kat. DYN3900). Aparatura RC Spektrum DX2E z odbiornikiem MR200. Stojak na łódź. Opakowanie nie zawiera akumulatora napędowego oraz ładowarki.

Opis

Prawdziwa łódź Miss-Geico jest zawodnczym ślizgiem napędzanym turbiną, która osiąga prędkości ponad 300km/h!. Proboat przychodzi ze zmniejszoną wersją tej łodzi o długości 762mm, która osiąga prędkości aż 80km/h. Napęd łodzi jest zapewniony przez mocny chłodzony wodą sześciopolowy silnik trójfazowy klasy 550, chłodzony wodą regulator trójfazowy 60A. O sterowanie stara się wodoodporne cyfrowe serwo Dynamite z momentem 3.0kg.cm, dwukanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum DX2E z odbiornikiem MR200 Marine.

Miss Geico 29 BL jest dużą i niewiarygodnie szybką zawodniczą łodzią, która bezpiecznie pozostawi za sobą wszystkich konkurentów. Wyśmienicie przyśpiesza z zakrętów i ma wysoką stabilność. Oczywistą sprawą jest kompozytowa śruba napędowa, wysokiej jakości wał napędowy i sztywny laminatowy kadłub.

Tak jak wszystkie pozostałe łodzie Proboat również Miss Geico 29 jest przygotowana do jazdy. Regulator można zasilać pakietem LiPol od dwóch do czterech ogniw lub pakietem akumulatorów NiMH od 6 do 14 ogniw NiMH. Wnętrze łodzi jest przygotowane do instalacji dwóch pakietów akumulatorów, umieszczanych na boczne części. Pakiety podłącza się szeregowo - regulator posiada już w szregowy przewód Y zasilający z konektorami EC3.

Miss Geico jest przeznaczona dla tych, którzy marzą o szybkiej i wysokiej jakości łodzi z dobrą sterownością. Do uruchomienia potrzeba dwa pakiety akumulatorów napędowych z odpowiednią ładowarką. Łódź umożliwia również instalację mocniejszego napędu - regulatora 80A oraz silnika 1800 obr/min/V!

Własności:

 • Licencjonowana półmakieta zawodniczej łodzi Miss Geico, która osiąga prędkości 80km/h
 • Chłodzony wodą sześciopolowy silnik trójfazowy klasy 550 z 1500 obr/min/V
 • Chłodzony wodą trójfazowy programowany regulator na 2 - 4 ogn. LiPol lub 6 - 14 ogn. NiMH z kablem Y oraz konektorami EC3
 • Dwukanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum DX2E z odbiornikiem MR200 Marine
 • Magnetyczne zamknięcie pokładu do szybkiego dostępu do elektroniki
 • Przełącznik LiPol/NiMH na regulatorze dla szybkiego ustawienia aktualnego typu akumulatorów
 • Laminatowy kadłub z geometrią łodzi wyścigowej dla minimalnego oporu wody oraz maksymalnej stabilności
 • Ster wykonany z anodowanego duralu, kompozytowa śruba napędowa
 • Zestaw zawiera kartę programowania dla łatwego ustawienia parametrów regulatora
 • Możliwość instalacji mocniejszego napędu - więcej w częściach tuningowych
 • Do dyspozycji również jest śruba ze stali nierdzewnej o nr kat. PRB4019

Polecamy