Wczytuję dane...
Kod producenta: 7908
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

ATON - QUAD-ROTOR
Łatwy w użytkowaniu asystent fotografii i filmu z powietrza.

ATON  został zaprojektowany w celu stworzenia dla wszystkich, możliwości wykonywania zdjęć i filmów lotniczych.
W zależności od poziomu zaawansowania pilota, można Atona skonfigurować tak, aby odpowiadał wszystkim wymaganiom uzytkownika. Nawet osoby z małym doświadczeniem w pilotażu modeli latających, będą mogły wykorzystać w pełnej mierze wszystkie możliwości tego latającego asystemta filmu i fotografii lotniczej.

ATON, jest łatwy w obsłudze, wyposażony w pakiet napędowy o dużej pojemności oraz charakteryzuje się prostą konstrukcją.
Właściwości lotne pozwalają zarówno na całkowicie stabilny lot, jak i pełną kontrolę modelu w lataniu sportowym. Oferowany zestaw wyposażony jest w nadajnik procujący w MODE2 - przepustnica umiejscowiona jest w lewym drążku.

Oferowana wersja nie posiada platformy mocowania kamery oraz wysokiego podwozia.

Pakiet napędowy LiPo 11,1V / 3000mAh.
Pakiet napędowy podłączony jest za pomocą wysokoprądowych złącz Traxxas'a. Seria iD charakteryzuje się optymalnym czasem ładowania, co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego w powietrzu.

Aton udostępnia trzy tryby lotu.

Aton Plus pozwala na łatwe uzyskanie dobrych efektów przy wykonywaniu zdjęć oraz ujęć filmowych z powietrza.

Cechy trybu "Film":

 •     platforma kamery stabilizowana w dwóch osiach
 •     automatyczny start
 •     automatyczny powrót do domu
 •     łatwość użytkowania


Tryb "Sport" pozwala na doskonalenie swoich umiejętności pilotażowych. Pozwala na pełną kontrolę przepustnicy i większą dynamikę lotu. Użycie trybu powrotu do domu, może być w każdej chwili przerwane przez użycie funkcji hamulca. To powoduje automatyczne przejście do trybu "Film".

Tryb "Expert" przeznaczony jest dla najbardziej doświadczonych pilotów, którzy chcą wykorzystać w pełni swoje umiejętności. Ten tryb odblokowuje pełną zdolność Atona do lotów akrobacyjnych. Użycie funkcji hamula pozwala na bezpieczne zatrzymanie modelu w powietrzu w sytuacjach ekstremalnych. Tryb "Expert" pozwala na dostosowanie indywidualnych ustawień modelu za pomocą funkcji "Traxxas Flight Link app".

 

Za pomoca aplikacji "Traxxas Flight link", można uzyskać wysokiej rozdzielczości - kolorowy interfejs użytkownika oferujący następujące możliwości:

 •     sprawdzanie statusu gotowości do lotu
 •     ustawianie mobilności trybu "Film"
 •     ustawianie sposobu nawigacji menu nadajnika
 •     ustawianie trybu oświetlenia LED
 •     ustawianie czułości stabilizacji
 •     ustawianie strefy "Geofence"
 •     ustawianie maksymalnej wysokości lotu
 •     monitorowanie napięcia zasilania modeluAton oferuje pełną uniwersalność. W zależności od preferencji użytkownika, może być wykorzystany jako bardzo stabilna platforma zdjęciowa lub maksymalnie moblny model do ekstremalnej akrobacji.

MODEL 7908: Traxxas Aton. Dron gotowy do lotu z systemem radiowym 2.4GHz, akumulatorem napędowym LiPo 11,1V / 3000mAh i ładowarką siecową 3A.

Polecamy