Wczytuję dane...
Kod producenta: 7909
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

ATON PLUS - QUAD-ROTOR

Łatwy w użytkowaniu asystent fotografii i filmu z powietrza.
 

ATON PLUS został zaprojektowany w celu stworzenia dla wszystkich, możliwości wykonywania zdjęć i filmów lotniczych.
W zależności od poziomu zaawansowania pilota, można Atona skonfigurować tak, aby odpowiadał wszystkim wymaganiom uzytkownika. Nawet osoby z małym doświadczeniem w pilotażu modeli latających, będą mogły wykorzystać w pełnej mierze wszystkie możliwości tego latającego asystemta filmu i fotografii lotniczej.

Aton Plus, jest łatwy w obsłudze, wyposażony w pakiet napędowy o dużej pojemności oraz charakteryzuje się prostą konstrukcją.
Właściwości lotne pozwalają zarówno na całkowicie stabilny lot, jak i pełną kontrolę modelu w lataniu sportowym. Oferowany zestaw wyposażony jest w nadajnik procujący w MODE2 - przepustnica umiejscowiona jest w lewym drążku.

 

UWAGA - zestaw nie zawiera kamery widocznej na zdjęciu.

Platforma kamery - dwie osie.
Platforma została zaprojektowana do współpracy z kamerami seri GoPro oraz innymi. Automatyczny tryb utrzymywania położenia w osi podłużnej oraz poprzecznej, stabilizuje obraz kamery.

Pakiet napędowy LiPo 11,1V / 5000mAh.
Pakiet napędowy podłączony jest za pomocą wysokoprądowych złącz Traxxas'a. Seria iD charakteryzuje się optymalnym czasem ładowania, co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego w powietrzu.

 


Aton udostępnia trzy tryby lotu

Aton Plus pozwala na łatwe uzyskanie dobrych efektów przy wykonywaniu zdjęć oraz ujęć filmowych z powietrza.

Cechy trybu "Film":

 • platforma kamery stabilizowana w dwóch osiach
 • automatyczny start
 • automatyczny powrót do domu
 • łatwość użytkowania

Tryb "Sport" pozwala na doskonalenie swoich umiejętności pilotażowych. Pozwala na pełną kontrolę przepustnicy i większą dynamikę lotu. Użycie trybu powrotu do domu, może być w każdej chwili przerwane przez użycie funkcji hamulca. To powoduje automatyczne przejście do trybu "Film".

Tryb "Expert" przeznaczony jest dla najbardziej doświadczonych pilotów, którzy chcą wykorzystać w pełni swoje umiejętności. Ten tryb odblokowuje pełną zdolność Atona do lotów akrobacyjnych. Użycie funkcji hamula pozwala na bezpieczne zatrzymanie modelu w powietrzu w sytuacjach ekstremalnych. Tryb "Expert" pozwala na dostosowanie indywidualnych ustawień modelu za pomocą funkcji "Traxxas Flight Link app".

 

Za pomoca aplikacji "Traxxas Flight link", można uzyskać wysokiej rozdzielczości - kolorowy interfejs użytkownika oferujący następujące możliwości:

 • sprawdzanie statusu gotowości do lotu
 • ustawianie mobilności trybu "Film"
 • ustawianie sposobu nawigacji menu nadajnika
 • ustawianie trybu oświetlenia LED
 • ustawianie czułości stabilizacji
 • ustawianie strefy "Geofence"
 • ustawianie maksymalnej wysokości lotu
 • monitorowanie napięcia zasilania modelu


Aton Plus oferuje pełną uniwersalność. W zależności od preferencji użytkownika, może być wykorzystany jako bardzo stabilna platforma zdjęciowa lub maksymalnie moblny model do ekstremalnej akrobacji.

MODEL 7909: Traxxas Aton Plus. Dron gotowy do lotu z systemem radiowym 2.4GHz, dwu osiową platformą kamery, akumulatorem napędowym LiPo 11,1V / 5000mAh i ładowarką siecową 3A.

Polecamy