Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA36076-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC auta Traxxas Stampede VXL 1:10 z zainstalowanym trójfazowym silnikiem Velineon, trójfazowym regulatorem i serwem. Najnowsza aparatura RC Traxxas TQi 2.4GHz z możliwością instalacji modułu BlueTooth TRA6511 z pięciokanałowym odbiornikiem z systemem stabilizacji Traxxas TSM. Akumulator NiMH 7 ogniw 8.4V 3000mAh z nowym konektorem ID (nr kat. TRA2923X), ładowarka 4A z automatyką na 12V z konektorem do gniazda zapalniczki. Zestaw zawiera komplet podkładek pod sprężyny amortyzatora, zapasową zębatkę, klipsy karoserii z podkładkami, zestaw kluczy imbus oraz klucz na nakrętki kół. Naklejki.

Charakterystyka
Elektro Monster Truck Stampede VXL jest wyczynowym 2WD Monster Truckiem z napędem trójfazowym, aparaturą RC Traxxas TQi 2.4GHz z mikro odbiornikiem w wodoszczelnym pojemniku. Prześwit podwozia aż 100mm przeniesie Was po każdym terenie. Silnik Velineon® 3500 posiada wysoką moc, pozwala na praktycznie bezobsługową pracę. Wodoszczelny regulator VXL-3s dzięki technologii EZ-Set® jest, jako pierwszy wyposażony w tryb treningowy, który ogranicza gaz z ustawieniami na 3 tryby. Dzięki temu mogą początkujący kierujący stopniowo zaznajamiać z własnościami modelu i przygotować do pełnej mocy auta.

Nowością jest aparatura RC Traxxas TQi z możliwością instalacji modułu BlueTooth (nr kat. TRA6511), pięciokanałowy odbiornik z systemem stabilizacji Traxxas TSM, akumulator z nowym konektorem ID (nr kat. TRA2923X) oraz 4A ładowarka na napięcie 12 V z konektorem do gniazda zapalniczki na 6-7 ogn. NiMH z funkcją Delta Peak.

Silnik trójfazowy Velineon® 3500 jest dokładnie dostrojony do zastosowania w autach 1:10, Bandit, oferuje doskonałą równowagę pomiędzy mocą i optymalną sprawnością tego silnika. Regulator z rewersem VXL-3s umożliwia gładki start i dokładne sterowanie, bez potrzeby dalszych czujników i okablowania. Dysponuje niewiarygodną zmiennością i możliwością wykorzystania. Umożliwia ustawienie mocy ma Training, Sport i Race. Może zasilać silniki szczotkowe, trójfazowe, w tym sensorowe.
Traxxas Stability Management

System stabilizacji Traxxas Stability Management (TSM) umożliwia doświadczyć nie tylko mocy, szybkości, przyśpieszenia i przejazdu zakrętów z dużą prędkością, ale zapewnia wiele łatwiejsze sterowanie i kontrolę na śliskich powierzchniach, jak np. proch, gładki beton lub nawet lód i śnieg.


Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth
Traxxas dla Was przygotował całkowicie nową gamę aparatur RC z połączeniem BlueTooth LE dla modeli RC aut. Wcześnej możliwe było nadajnik RC wyposażyć w stację dokującą dla urządzeń od Apple. Traxxas postępuje dalej w rozwoju i przygotował nadajnik RC ze slotem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu można do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem operacyjnym Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja dla urządzeń Google Android jest za darmo na stronach GooglePlay.

Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam bezpośrednią kontrolę nad użytkowaniem i regulacją model RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetrii w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienie modelu RC można udostępniać, można wytworzyć dowolną ilość profili dla konkretnego toru lub użytkownika, np. dzięci. Wszystko w aplikacji z doskonałą grafiką, która oczywiście pochodzi od Traxxasa.

 •     Realistyczne opony Beadlock
 •     Trójfazowy silnik Velineon® 3500
 •     Regulator VXL-3s z ustawieniem Trybu Training, Sport i Race z autodetekcją silnika
 •     Aparatura RC Traxxas TQi BlueTooth Ready z możliwością instalacji modułu Bluetooth oraz pięciokanałowy odbiornik ze stabilizacją Traxxas TSM
 •     Wodoodporne cyfrowe serwo 2075 High Torque
 •     Prześwit 100mm
 •     Przekładnia Magnum 272 z hartowanymi stalowymi kołami zębatymi
 •     Sprzęgło cierne Revo®Spec Torque-Control™
 •     Teleskopowe półosie z przegubami
 •     Gotowa, pomalowana karoseria
 •     Olejowe amortyzatory, klejone opony
 •     Akumulator 7 ogniw NiMH 3000mAh Traxxas z nowym konektorem ID oraz 4A ładowarką z konektorem do gniazda zapalniczki
 •     Możliwość wyposażenia w 2-3 ogniwa LiPol
 •     Możliwość wyposażenia w akumulator 6-9 ogniw NiMH
 •     Dostępny w kolorach srebrny, czerwony, niebieski, czarny


Polecamy zakup
Należy dokupić 4 baterie AA do nadajnika

Parametry techn.

Typ Monster Truck
Skala 1:10
Długość 413 mm
Szerokość 324 mm
Rozstaw 270 mm
Prześwit podwozia 100mm
Masa 1850g
Napęd 2WD Off Road MT
Silnik Trójfazowy Velineon® 3500
Podwozie Kompozytowe nylonowe
Amortyzatory Olejowe regulowane Ultra
Przeniesienie napędu 2WD Teleskopowe półosie napędowe
Dyferencjał Planetarna przekładnia ze stalowymi kołami
Opony Talon™ 71 mm
Regulator VXL-3s Elektroniczny
Komora akumulatora 138mm x 46mm x 26mm
Karoseria Gotowa pomalowana Monster Jam®
Nadajnik RC Traxxas TQi Bluetooth Ready
Przekładnia Magnum 272™
Odbiornik Traxxas TQi TSM z telemetrią i zintegrowaną stabilizacją TSM

Polecamy