Wczytuję dane...
Kod producenta: BLH2100EU2
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model śmigłowca RC Blade CX4 z zainstalowanymi cyfrowymi serwami, odbiornikiem (AR6100E), jednostką sterującą (BLH2153) oraz oświetleniem LED. Nadajnik E-flite w mode 1 (gaz na prawej ręce) kompatybilny z modulacją Spektrum DSM2/DSMX. Akumulator LiPol 11.1V 800mAh, ładowarka z zasilaczem. Zapasowy komplet łopat wirnika, śrubokręt, 4 baterie AA do nadajnika.

Charakterystyka

Śmigłowiec RC Blade CX4 jest następcą udanego modelu Blade CX2, na pierwszy widok zaciekawią większe rozmiary, dynamiczny design karoserii, nowe podgumowane łopaty wirnika i oświetlenie LED. Konstrukcja śmigłowca jest zaprojektowana dla zupełnie początkujących. Wszystko potrzebne do lotu znajduje się w zestawie.

Model przeznaczony dla początkujących, dostarczany jest kompletnie złożony z zainstalowanymi silnikami wirników głównych, jedmostką sterującą oraz mechaniką dla niezawodnego i czułego sterowania. Śmigłowiec jest już fabrycznie wyregulowany - będziecie zaskoczeni jego pewnym działaniem. Wszystko potrzebne znajduje się w zestawie, wystarczy włożyć baterie AA do nadajnika, doładować akumulator LiPol ładowarką z zestawu i możecie natychmiast startować. Śmigłowiec można opcjonalnie użytkować z jakimkolwiek minimalnie czterokanałowym nadajnikiem Spektrum DSM2 lub DSMX. Można w ten sposób bez obaw używać dowolne nadajniki lotnicze Spektrum z modulacją DSM2/DSMX.

Projektanci zadbali o to, aby śmigłowiec opanował również ci, którzy nie mają żadnego doświadczenia z modelami RC. Śmigłowiec ma specjalne uresorowane podwozie, które ułatwi lądowanie i lepiej ochroni korpus śmigłowca przed upadkiem i twardym lądowaniem. Łopaty wirnika są wykonane ze specjalnego elastycznego materiału a elastyczne zamocowanie stabilizatora zwiększy wytrzymałość przy uderzeniach w czasie lotu a tym samym uszkodzeniu elementów. W modelu jest zastosowany pakiet trzech ogniw LiPol, który da wystarczającą moc silnikom i umożliwia ostrzejsze wznoszenie.

Zgrabny design karoserii oświetleniem LED (przedni reflektor i czerwone na stateczniku pionowym), oczywistą sprawą jest dostępność kompletnego asortymentu części zamiennych a także skali opcjonalnych tuningowych i treningowych części.

Własności
  • Blade CX4 cechuje stabilność, proste sterowanie i łatwość napraw
  • Kontrolka rozładowania akumulatora ostrzega pilota o stanie akumulatora w czasie lotu
  • Atrakcyjny nowy kadłub diodami LED
  • Łopaty są wykonane ze specjalnego wytrzymałego tworzywa z elastycznym umocowaniem, co obniża niebezpieczeństwo uszkodzenia przy kolizji
  • Amortyzowane podwozie tłumi uderzenia przy twardszym lądowaniu
  • Oddzielny odbiornik Spektrum AR6100E oraz jednostka sterująca 3-w-1
  • Oba silniki elektryczne są wyposażone w duralowe radiatory
  • Pakiet trzech ogniw LiPol 11.1V 800mAh dla lepszego wznoszenia i większej mocy
  • Kompletny zestaw z zapasowymi łopatami, pięciokanałowym nadajnikiem oraz ładowarką 3S LiPol z balanserem z zasilaczem sieciowym (EFLC4000)

Polecamy zakup

Zalecamy kupić zapasowy akumulator napędowy. Dla zupełnie początkujących zalecamy zakup krzyża treningowego, który ułatwi starty i lądowania. Pozycje przedstawione są w zalecanych akcesoriach.

Podczas składania zamówienia wybierz mode aparatury BLH2100EU2 mode 2 lub BLH2100EU1 mode 1.

Polecamy