Wczytuję dane...
Kod producenta: 22081
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Art-Tech

GOTOWY DO LOTU, ZESTAW RTF

W PEŁNI 3-KANAŁOWY

Z APARATURĄ DALEKIEGO ZASIĘGU 2,4 Ghz

WIND

DRAGON

III


RENOMOWANEJ FIRMY ART-TECH

 
 

Duży, bezszczotkowy, szybki 3 kanałowy model Wind Dragona. W odróżnienu od swojego poprzednika został wyposażony w silnik i regulator ESC bezszczotkowy oraz aparaturę i odbiornik 2,4 Ghz. Doskonały model treningowy dla początkujących pilotów. Solidny plastikowy kadłub, bezpieczne osadzone śmigło z tyłu modelu zapewniające bezpieczeństwo przy kraksach, a przy tym silnik bezszczotkowy zapewniający większą dynamikę i szybkość oraz aparatura 2,4 Ghz pozwalająca na dalekie loty.

Jeżeli spokojnie i bezstresowo chcecie rozpocząć przygodę z lataniem, to WING DRAGON III będzie najlepszym wyborem!

WIND DRAGON III został zaprojektowany z myślą o osobach, które latały już prostszymi samolotami i chcą rozwijać swoje hobby na wyższym poziomie. Przyjazna charakterystyka tego modelu sprawia że z jego opanowaniem powinny sobie poradzić nawet osoby początkujące. Z kolei zaawansowanym pilotom WIND DRAGON III oferuje większą szybkość i zasięg dzięki silnikowi bezszczotkowemu oraz radiu 2,4 Ghz !

 

Duże rozmiary i imponująca rozpiętość skrzydeł zapewniają modelowi niezwykłą stabilność. Dzięki dużej sile nośnej i mocnemu silnikowi możecie latać WIND DRAGONEM zarówno szybko jak powoli.

Plastikowy kadłub samolotu jest praktycznie niezniszczalny. Również śmigło umieszczone z tyłu jest duzo mniej narażone na uszkodzenia niż przy typowym układzie – z przodu. Duże, szeroko rozstawione koła z pewnością pomogą Wam przy pierwszych lądowaniach.

Do zestawu dołączamy symulator lotu. Symulator instaluje się na komputerze. Do komputera podłączacie Wasze radio zdalnego sterowania i gotowe! Sterujecie wirtualnym samolotem za pomocą aparatury zawartej w zestawie. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla mniej doświadczonych pilotów. Sami ocenicie kiedy będziecie gotowi przesiąść się na prawdziwy samolot! Dzięki symulatorowi możecie też latać niezależnie od pogody!

 
 
Informacje dodatkowe:
Kompletny model gotowy do lotu prawie od razu po wyjęciu z pudełka
Złożenie podstawowych elementów nie powinno zająć więcej niż 10 min.
Pełne 3 kanały sterowania
Wytrzynmała konstrukcja
Stabilny lot
Możliwość akrobacji


Dane techniczne
Długość860 mm
Rozpiętość skrzydeł1120 mm
Waga650 g
SilnikBM 2408-21 Brushless out runner
RegulatorESC 20A Brushless
Środek ciężkości33%
Bateria8,4 V, Ni-MH 1000 mAh 7 celi
Radio2,4 Ghz
Odbiornik2,4 Ghz 6 - kanałowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Polecamy