Wheel White CR2-0017-WH
Wheel White CR2-0017-WH
średnia:
0.0
ocen:
0
Produkt dostępny!
Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów
X
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktu
Informacje o producencie
Informacje o producencie
Informacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
caster racing
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UE
Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Model:
CR/CR2-0017-WH
Wysyłka od:
Producent:
caster racing
KUP TERAZ!
Opis produktu
Opinie Klientów
Wheel White CR2-0017-WH
Dane techniczne
Średnica całkowita felgi: 81mm + 3mm rantu
Szerokość felgi: 41mm
Hex: 17mm
Otwór: 11,5mm
Polecamy
Samochód Desert Truck 4WD 2.4GHz 1:24
Produkt dostępny!
149,
Front Arm Holder - 02022
9,
Shell Mount Post - 08007
15,
Motor Mount - 03007
19,
Front hub carrier 1pc - 02015
19,
VRX-1 2.4GHz Nitro 4.6 Truggy Spalinowy
1779,
Rally Monster 2,4GHz
640,
Rattlesnake N2 2.4GHz Nitro
Auto GRAUPNER - MINI COOPER S (skala 1:28)
149,
Himoto Syclone 2.4Ghz Nitro (HSP Condor) - 10216
Rear Arm Holder - 02021
9,
Killerbody karoseria 1:10 Lancer EVO X Rally
309,
Zderzak tylny - 08003
15,
Samochód RC WLtoys 124018 2,4GHz 1:12 55km/h czarny LEDY
748,
Battery cover post - 03010
12,
VRX-2 2.4GHz Nitro
Steering Arm (L&R) - 02186
70,
Linkage - 08042
Antenna mount - 03006
BT 2*10 BH Screw - 02086
7,
DT5 N1 2.4GHz Nitro KIT
599,
Shock Tower - 08012
14,
Switch cover - 03008
Rear upringht - 02013
Spalinowy Himoto Syclone 2.4Ghz Nitro (HSP Condor) - 10412
M3*3 Grub Screw - 02098
12,
Waistband* 6pcs - 02103
5,
DT5 N1 2.4GHz Nitro