Wczytuję dane...
Kod producenta: 4FG011237
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Producent

Dinozaury wracają! Wielkie gady znowu nawiedzają Ziemię... Tym razem przewodzi im elektroniczny Robozaur! Ten model to połączenie zaawansowanej technologii i sztucznej inteligencji. Biomorficzne ruchy, zdalna kontrola, obieralne trajektorie ruchu, a nawet zmienny nastrój, oto niektóre z możliwości tego robota!

Nasz dinozaur wyposażony jest w system widzenia w podczerwieni pozwalający na wykrywanie obiektów znajdujących się na jego drodze. Z zębatym uśmieszkiem i gadzim spojrzeniem nasz Robosaur jest zaskakująco żywym robotem. Jego biomorficzne ruchy robią wrażenie nie tylko na dzieciach.

Dino używa pięciu silniczków, a także sensorów dotykowych (na podbródkach, ogonie, i pysku), czujnika podczerwieni (na głowie) oraz podwójnych sensorów audio (również głowa). Robozaur nie tylko porusza się, ale potrafi wędrować po wybranej trajektorii a nawet reagować adekwatnie do otoczenia! Robot posiada też kilka zaprogramowanych nastrojów wpływających na jego zachowanie. Nie drażnijcie go przypadkiem gdy jest w złym humorze!

Informacje:
Nawet do 6 godzin zabawy na jednym komplecie baterii
Ponad 40 zaprogramowanych funkcji
Ruchome szczęki
System poruszania się po wyznaczonej trakcji
Detektor obiektów na trasie robota – umożliwia omijanie przeszkód
Interaktywne reakcje na środowisko zależne od nastroju
Generator dźwięków – dino wydaje ryki i groźne pomruki
Trzy rodzaje nastrojów – łowca, uważny, rozbawiony
Automatycznie wyłącza się po zabawie
Realistyczny chód i bieg, ruchy szyji i ogona
Bezpieczny ergonomiczny pilot
Polecamy