ALUMINIUM HEX WHEEL HUB 14MM/CLAMP TYPE/PURPLE/4
średnia:
0.0
ocen:
0
Produkt dostępny!
Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów
X
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktu
Informacje o producencie
Informacje o producencie
Informacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
HPI
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UE
Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kod producenta:
86142
Wysyłka od:
Producent:
HPI
KUP TERAZ!
Opis produktu
Opinie Klientów
Polecamy
17MM HEX HUB ADAPTER (2PCS)
Produkt dostępny!
53,
FULL SET OF 4 AXLES/ALLOW USE OF 17MM HEX HUB WHEELS)HPI NUBZ RE
369,
AXLE SHAFT 6x31mm
34,
GEAR SHAFT 5X38X7MM
25,
6.7mm Hex Wheel Adapter Trophy Buggy (Orange/Black)
35,
ALUMINIUM HEX HUB CLAMP TYPE (6MM/4PCS)
79,
AXLE (2PCS)
21,
6.7mm Hex Wheel Adapter Purple
35,
Hex Wheel Adapters shaft 8mm hex 17mm x 5mm
55,
AXLE 5 x 35mm (RS4MT-FRONT)
21,
FRONT AXLE (2PCS/NITRO RUSH)
RIDE HEIGHT ADJUSTER
12,
FRONT AXLE 5x29mm (2pcs)
25,
HEX WHEEL HUB 14MM (SILVER/4 PCS)