Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA59076-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Gotowy i kompletnie złożony model RC auta Traxxas Nitro Slash 4x4 1:10 z zainstalowanym silnikiem spalinowym TRX 3.3, serwem gazu/hamulca i jednym serwem kierunku. Najnowsza aparatura RC Traxxas TQi 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth (nr kat. TRA6511). Pięcio-kanałowy odbiornik RC Traxxas TQi ze stabilizacją Traxxas Stability Management. Elektroniczny starter EZ Start + pakiet 6 ogniw akumulatorów NiMH 7.2V 1500mAh (nr kat. TRA2919) z 2A ładowarką na 12V z automatyką i konektorem do gniazda zapalniczki. Pojemnik na paliwo 500ml z końcówką tankowania, zestaw kluczy imbus, klucz na świecę żarową, klucz na nakrętki kół, klucz na napinacze. Naklejki.

Charakterystyka

Zawodniczy model auta Short Course RC Traxxas Slayer Pro 4x4 jest wyczynową maszynką do wygrywania. Napędzany jest mocnym zawodniczym silnikiem TRX 3.3 z rurą rezonansową, sztywne podwozie wykonane z mocnego, 3mm aluminium 6061-T6 anodowanego na niebiesko. Terenowe opony zapewniają maksymalną przyczepność w terenie. Auto RC Traxxas Slayer ma duży prześwit podwozia, które nie utrudni mu przejazdu nawet przez te największe nierówności. Slayer Pro ma niewiarygodne przyspieszenie i doskonałe prowadzenie na torze również dzięki napędowi 4WD i dużemu rozstawowi. Osiąga prędkość aż 80 km/h!

Zawodniczy silnik TRX 3.3 jest zainstalowany na aluminiowym łożu, uruchomienie silnika następuje za pomocą systemu EZ-Start, co stanowi zintegrowany silnik elektryczny z przekładnią i elektroniką żarzenia oraz zewnętrzny akumulator z przyciskiem startera. Proste i doskonale działające. Większa pojemność filtra powietrza pozwoli jeździć dłużej bez potrzebnego serwisowania. Dwukomorowa rura rezonansowa Resonator zwiększa maksymalne obroty silnika o ponad 10%.

RC auto Slayer Pro 4X4 ma większy rozstaw podwozia, dlatego auto ma zwiększoną stabilność w trudnych warunkach, radykalne zwiększyła się prędkość w zakrętach. Zamknięte dyferencjały są używane do ogromnego wzrostu momentu obrotowego i długotrwałej pracy. X-pierścienie amortyzatorów dokażą utrzymać olej i nieczystości poza amortyzatorami i praktycznie zapewniają bezobsługowe użytkowanie. Można poświęcić więcej czasu na jeżdżenie z z minimalnym serwisowaniem. Ze względu na to, że amortyzatory są całkowicie zamknięte, mogą być zalane olejem z różną lepkością dla optymalnego ustawienia auta pod dany tor. Traxxas Slayer Pro 4X4 ma makietową karoserię oraz licencjonowane opony BFGoodrich Kumho.

EZ Start 2

Uruchomienie silnika następuje za pomocą systemu EZ-Start 2, co stanowi zintegrowany silnik elektryczny z przekładnią i elektroniką żarzenia oraz zewnętrzny akumulator z przyciskiem startera. Proste i doskonale działające.

Zalecane paliwo

Silnik spalinowy Traxxas TRX 3.3 można, po dotarciu, użytkować na paliwie z zawartością nitrometanu od 10% do 33%. Dla normalnej jazdy zalecamy paliwo z zawartością 16% - 20% nitrometanu w zależności od charakteru powierzchni toru i zawodów. Niższa zawartość nitrometanu jesr odpowiednia do zawodów z charakterem On-road, dla zawodów Off-road lepsze jest paliwo z wyższą zawartością nitrometanu. Niższa zwartość nitrometanu również oznacza łatwiejszą regulację silnika i mniejsze zużycie silnika. Zawsze jednak, po zakończeniu dziennego jeżdżenia, jest niezwykle ważne aplikować do silnika olej do konserwacji silnika, który chroni metalowe elementy silnika przed korozją spowodowaną resztkami nitrometanu i okresowo aplikować olej do filtra powietrza - zalecany stosowanie oleju na filtr powietrza H-Speed (nr kat. HSPM001).

Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth

Traxxas dla Was przygotował całkowicie nową gamę aparatur RC z połączeniem BlueTooth LE dla modeli RC aut. Wcześnej możliwe było nadajnik RC wyposażyć w stację dokującą dla urządzeń od Apple. Traxxas postępuje dalej w rozwoju i przygotował nadajnik RC ze slotem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu można do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem operacyjnym Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja dla urządzeń Google Android jest za darmo na stronach GooglePlay.

Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam bezpośrednią kontrolę nad użytkowaniem i regulacją model RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetrii w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienie modelu RC można udostępniać, można wytworzyć dowolną ilość profili dla konkretnego toru lub użytkownika, np. dzięci. Wszystko w aplikacji z doskonałą grafiką, która oczywiście pochodzi od Traxxasa.

Własności:
 • W nowej wersji aparatura RC Traxxas TQi z możliwością instalacji modułu Bluetooth (nr kat. TRA6511)
 • W nowej wersji odbiornik RC Traxxas TQi z wejściami telemetrii oraz stabilizacją Traxxas Stability Management (TSM) (nr kat. TRA6533)
 • W nowej wersji szybka ładowarka z automatyką do akumulatorów NiMH do startera EZ-Start na 12 V
 • Aluminiowe, olejowe i regulowane amortyzatory 82mm, tłoczyska dla maksymalnej żywotności powlekane TiN.
 • Wodoodporne High-Torque serwa gazu i kierunku
 • Opony z licencją Kumho
 • Agresywna, autentyczna karoseria Pro 4X4 BFGoodrich®
 • Zawodniczy silnik TRX 3.3 z elektrycznym systemem rozruchowym
 • Polerowany dwukomorowy tłumik Resonator™
 • Dwubiegowa przekładnia Revo® Spec
 • Sprzęgło cierne Torque-Control
 • Regulowane zamknięte przednie i tylne dyferencjały
 • Duża pojemność zbiornika paliwa 150ccm
 • 5-kanałowy mikro odbiornik Link Traxxas™
 • Pyłoszczelne zamknięte łożyska kulkowe
 • Duży dwuwarstwowy filtr powietrza
 • Maksymalna prędkość 80km/h
 • Podwozie umożliwia instalację drugiego serwa kierunku standardowej wielkości
 • Do dyspozycji w 4 edycjach - #10 Greg Adler, #25 Mike Jenkins, #47 Mark Jenkins a #7 Scott Douglas.

Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu potrzeba 4 baterie AA do nadajnika, 4 baterie AA do odbiornika, olej do filtru powietrza, olej do konserwacji silnika, paliwo. Auto można alternatywnie zasilać z pakietu NiMH.

Parametry techn.
Typ    Racing Short Course Truck 4WD
Skala    1:10
Długość    598mm
Szerokość    322mm
Rozstaw    353mm
Prześwit podwozia    63mm
Masa    3530g
Napęd    4WD
Silnik    3,3 TRX® zawodniczy z EZ-Start®
Podwozie    Aluminiowe 3mm 6061-T6
Amortyzatory    Aluminiowe, olejowe, regulowane 82mm wał Titan
Opony    BFGoodrich® lub Kumho
Nadajnik RC    Traxxas TQi 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth
Odbiornik RC    Traxxas TQi TSM z wejściami telemetrii
Serwa    High-Torque 2075 i 2056
Felgi    Split-Spoke 56mm
Pojemność zbiornika    150ccm
Prędkość    80km/h

Polecamy