Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA53097-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!

REVO 3.3. Ultimate Nitro Monster Truck

wersja czerwona

 

­

 • NOWOŚĆ! TQi 2.4GHz - nadajnik wyposażony w moduł Traxxas Link Wireless Module™
 • NOWOŚĆ! TSM - system kontroli trakcji "Traxxas Stability Management"
 • Czujniki telemetrii
 • OptiDrive® ­Reversing Transmission – wsteczny bieg
 • EZ-Start® i odbiornik – pakiety zasilające w zestawie
 • Większy, mocniejszy, bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek!

 

 

 

­

 

Jedynie od Traxxas’a może pochodzić połączenie wszechstronności potwora i największy rozmiar połączone w jedną ciężarówkę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, nowe Revo 3.3 określa szczyt wydajności Monster Truck’a o nieograniczonych możliwościach. Nowy Revo 3.3 to czysty potwór zaopatrzony w bogate funkcje, oferujący jeszcze więcej zabawy!

 


Najważniejsza cecha to zabawa.

Revo 3.3 posiada imponującą listę funkcji. Każda z nich jest specjalnie zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnych możliwości i wygody obsługi.
Revo 3.3 posiada bieg wsteczny pozwalający w prosty sposób wycofać się z ciasnych miejsc.System „OptiDrive ® Electronic Transmission Control” jest elektronicznym układem sterowania skrzynią biegów. Gwarantuje on bezpieczne i płynne używanie biegu wstecznego.
Nowy system radiowy TQ ™ gwarantuje pełną kontrolę sterowania w najnowszej technologii 2,4 GHz. Wystarczy włączyć i jechać.
Nowe - chromowanie obręcze „Geode ™” z 17mm nakrętkami utrzymują masywne - 6.3 calowe opony „Maxx ®” dzięki którym dysponujemy dużym prześwitem w każdych warunkach terenowych.
Układ kierowniczy Revo 3.3 jest podwójnym systemem serwomechanizmów zapewniających moment obrotowy 250 oz i gwarantujących wodoszczelność.
Revo 3.3 jest w 100% gotowy do jazdy, z butelką tankowania, akumulatorami NiMh zasilającymi odbiornik i system elektrycznego rozruchu „EZ-Start”. Dodatkowo w zestawie znajduje się ładowarka akumulatorów, dodatkowy filtr powietrza, dodatkowe świece żarowe, zestaw narzędzi precyzyjnych i wiele więcej!


 

 

 

 

 

 

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Nadajnik wyposażony jest  w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

 

 

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.
System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM Wi powoduje, że model nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych.
Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje REVO 3.3. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.
W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

 

 

Większy samochód - więcej zabawy!

Nowy Revo 3.3 jest o pełny cal szerszy, a przez nowe obręcze „Geode ™” i masywne 6,3 calowe opony Maxx wygląda jeszcze bardziej agresywnie. Bieżnik All Terain” zapewnia maksymalną przyczepność na każdym terenie, a 17mm nakrętki gwarantują przeniesienie pełnego momentu obrotowego bezpośrednio na koła. Obręcze „Geode” wykończone w chromie nadają całości świetny wygląd.

 

 

 

 

App Link Traxxas'a.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.

 

Intuicyjny interfejs iPhone i iPod.

Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.

 


REVO 3.3 wyposażony jest w następujące - fabrycznie zamontowane czujniki telemetrii:

 • prędkość modelu
 • obroty silnika
 • temperatura silnika
 • napięcie zasilania

   

 

 

Cztery baterie typu AA i paliwo.

Tylko tyle potrzebujesz, by po wyciągnięciu Revo 3.3 z pudełka pojawić się na torze. Revo 3.3 jest w pełni uzbrojony w przyklejone opony, zmontowane podwozie z nałożoną karoserią „ProGraphix” i zamontowaną elektroniką. To nie wszystko. W zestawie znajdziesz wysokiej jakości 5 celowy pakiet NiMh zasilający odbiornik, 6 celowy pakiet zasilający system elektrycznego rozruchu „EZ-Start”, ładowarki do uzupełnienia prądu w pakietach, 500cc butelkę do tankowania, zapasową świecę żarową i filtra powietrza. Oczywiście niezbędny będzie załączony zestaw narzędzi precyzyjnych do codziennej obsługi samochodu.

 

 

 

 

 

 

Bieg wsteczny z systemem "OptiDrive".

Tylko Traxxas oferuje bezkompromisowy system cofania oraz gładkie i elastyczne przyspieszenie w przód i w tył. Sekretem jest elektroniczny system OptiDrive Traxxas "® Electronic Shift sterowany mikroprocesorem. System optymalizuje włączanie biegu wstecznego co powoduje, że cała operacja przebiega szybko i płynne. Elektroniczne sterowanie zabezpiecza również przed przypadkowym włączeniem biegu wstecznego przy zbyt dużej prędkości.

     

Podwójny system sterowania układem kierowniczym.

Najlepsze serwomechanizmy linii Traxxas 2075, dostarczają moment obrotowy 250 oz w celu utrzymania całkowitej kontroli trakcji w każdych warunkach terenowych. To cyfrowe serwomechanizmy z dźwigniami na łożyskach kulkowych z całkowicie wodoszczelną obudową o precyzyjnym powrocie do neutrum i wyjątkowej mocy. W takiej sytuacji woda, kurz i brud nie mają szans (całkiem jak proszek ixi65).


 

 

 

 

TRX 3.3 Racing Engine - wyjątkowo mocny silnik "Smallblock".

Wysokie obroty, wysoka moc, niezawodność i trwałość to cechy silnika Traxxas’a. Łatwość regulacji i dodatek w postaci elektrycznego rozruchu sprawia, że ta jednostka napędowa.

 

 

 

Elektryczny rozrusznik.

System „Traxxas EZ-Start ®” oferuje czysty i wygodny sposób na uruchomienie silnika jedną ręką. Jeden przycisk powoduje uruchomienie silnika rozruchowego i żarzenia świecy zapłonowej. Dodatkowy system „Smart Traxxas 'Start ®” pozwala na monitoring sprawności rozrusznika i świecy zapłonowej.

 

­

UWAGA!

Zestaw nie zawiera:

 • zasilania nadajnika (4 x AA)
 • paliwa do silników spalinowych
Polecamy