Wczytuję dane...
Kod producenta: JOY-DRF-RTR
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: joysway

Żaglówka Dragon Force to przepiękny, elegancki a zarazem szybki i zwinny model zdalnie sterowany. Kadłub wykonany z wysokiej jakości tworzywa, posiada profilowaną płetwę steru wykonaną z aluminium i tworzyw sztucznych. Maszt z rurki węglowej, żagle z kolorowym nadrukiem, balast stalowy to tylko niektóre cechy tej żaglówki. Montaż i obsługa żaglówki także jest łatwa i nie sprawi trudności nawet początkującym modelarzom. Niesamowicie prezentuje się zarówno na wodzie jak i na półce po zakończeniu pływania. Dodatkowo w zestawie znajduje się zgrabny stojak na żaglówkę.

Żaglówka została opracowana przez producenta w celu wprowadzenia niedrogiego modelu na rynku jachtów RC. Przy czym udało się ją zbudować ze świetnym stosunkiem cena/jakość. Bardzo ciekawe i oryginalne wzornictwo na żaglach, powoduje że Twoja żaglówka będzie się wyróżniała na tle innych jachtów. 

Kadłub wykonany z wysokiej jakości tworzywa, posiada profilowaną płetwę steru wykonaną z aluminium i tworzyw sztucznych. Maszt z rurki węglowej, żagle z kolorowym nadrukiem, balast stalowy to tylko niektóre cechy tej żaglówki.

Elektronika jest zamontowana pod pokładem i wyposażona w 2 specjalne układy kanałów z wciągarką i serwem steru. Baterie montuje się obok masztu w oddzielnym miejscu. Radio pracujące w zakresie 2.4GHz jest bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze.

Montaż i obsługa żaglówki także jest łatwa i nie sprawi trudności nawet początkującym modelarzom. Bardzo dobrze się prezentuje zarówno na wodzie jak i na półce po zakończeniu pływania. Dodatkowo w asortymecie znajduje się badzo ładny stojak na żaglówkę.

Zestaw wyposażony jest w wysokiej jakości stojak.

Prezentowany model Dragon Force, to model typu RTR, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 4szt baterii AA do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

   Dane techniczne:

    Radio: 4CH 2,4 GHz
    Wysokość masztu: 915mm
    Długość: 655mm
    Wysokość całkowita: 1338mm
    Szerokość: 116.5mm
    Waga: 1350g
    Powierzchnia żaglówki: 14.6dm2
    Powierzchnia foka: 7.66dm2
    Powierzchnia fcałkowita: 22.26dm2

   Skład zestawu:

    Żaglówka Dragon Force RTR
    Aparatura 4CH na 2.4Ghz
    Stojak
    Instrukcja obsługi

    Jak pływa zobacz tu:

Polecamy