Wczytuję dane...
Kod producenta: EFL11075
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Wyjątkowy RC model na zdalne sterowanie VTOL (Pionowy start i lądowanie), Convergence VTOL BNF Basic z automatycznym przejściem z zawisu do lotu. Wyśmienite własności lotne przy zawisie i locie w przód. Możliwość montażu kamery i nadajnika FPV. Tryby lotu Stability i Akro. Wersja bez nadajnika i odbiornika.

Wyjątkowa koncepcja modelu jako skrzydło delta z trzeba silnikami trójfazowymi. Dwa silniki znajdują się w obrotowych gondolach, trzeci jest zamontowany na stałe z części ogonowej. W czasie startu silniki są przekręcone w górę, a model startuje pionowo w górę. Przy przejściu do poziomego lotu silniki automatycznie się składają, a funkcję sterowania przejmują klapolotki.

Ekskluzywne software sterowania lotem.

Najważniejszą częścią modelu jest oprogramowanie sterujące, które zostało profesjonalnie dostrojone przez Mike McConvilla, więc teraz praktycznie każdy pilot RC może doświadczyć zabawy z lataniem VTOL. Przejście pomiędzy zawisem multirotora a fazą samolotu jest bardzo proste, jednostka sterująca lotu będzie płynnie obracać gondolami z silnikami i zaraz stopniowo wyłączy silnik ogonowy. 5 kanał służy do przełączania trybów lotu a 6 kanał do przełączania przejścia zawis - lot poziomy.

Tryby lotu Stability a Akro

Tryb STABILITY utrzymuje model Convergence VTOL w stabilnym położeniu z ograniczeniem nachylenia i przechyłu, jak przy zawisie multirotora tak i w czasie lotu w przód jako skrzydło. Umożliwi to wam wystartować i wylądować jak profesjonalista, nawet jeśli wcześniej przedtem nie lataliście wielowirnikowcami. W czasie lotu samolotowego będą ograniczone kąty nachylenia, a system stabilizacji automatycznie, po puszczeniu drążków nadajnika do neutrum, wyrówna model do położenia horyzontalnego.

Tryb AKRO umożliwia latanie bez jakiegokolwiek ograniczenia. Oznacza to, że nie ma żadnych limitów kątów lub samopoziomowania w jakiejkolwiek fazie lotu. W czasie lotu w trybie Acro można wykonywać szeroką skalę figur akrobacyjnych. A dlatego, że w czasie lotu w przód do dyspozycji jest ciąg dwóch silników trójfazowych, to w rezerwie jest duża wartość prędkości i ciągu, co można wykorzystać przy akrobacji.

Przygotowany do FPV

W dolnej części modelu jest schowek, w którym można zainstalować kamerę oraz nadajnik FPV. Dzięki łatwemu dostępowi instalacja trwa tylko kilka minut. Można polecić zabudowę kamery Spektrum 650TVL CCD FPV NTSC oraz nadajnika wideo Spektrum 25mW 5.8GHz. Polecamy również zastosowanie odpowiedniego Headsetu kompatybilnego z Fat Shark.

  • Wszechstronny samolot sportowy z pionowym startem
  • Zaprojektowane przez mistrzowskiego pilota Mike McConvilla
  • Ekskluzywne oprogramowanie sterujące umożliwia niewiarygodnie proste latanie
  • Stabilność i tryby Acro dla początkujących i zaawansowanych
  • Mocne silniki trójfazowe dla dużych prędkości i wydajności przy wznoszeniu
  • Super łatwe ustawienie nadajnika, żadne złożone programowanie
  • Możliwość montażu kamery FPV i nadajnika wideo
  • Wytrzymały i odporny materiał Z-foam

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba uzupełnić nadajnik Spektrum 6+kanałowy DSMX®/DSM2® z odbiornikiem, akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S, odpowiednią ładowarkę.

Parametry techn.

Rozpiętość 650mm
Długość 680mm
Masa do lotu 771g
Powierzchnia nośna 18,8dm²
Obciążenie powierzchni 41g/dm²
Napęd elektro Przednie trójfazowe 2210-1450Kv, tylne 2730 - 1550Kv
Zalecany akumulator LiPol 2200-3000mAh 3S 11,1V
Odbiornik SPM4648

Polecamy