Wczytuję dane...
Kod producenta: TRX-72054-1
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

SUMMIT RR w skali 1/16 z napędem szczotkowym w malowaniu Rock&Roll

  • aparatura TQ™ 2.4GHz
  • zespół napędowy TITAN 12T 550 z regulatorem XL-2,5
  • wodoszczelna elektronika do jazdy w każdych warunkach
  • gotowy do jazdy z pakietem NiMh iD 7,2V / 1200mAh
  • szybka ładowarka 2A / 12V
  • napęd 4WD
  • pełne oświetlenie LED przodu i tyłu

Summit 1/16 R&R ma wysokość opony w skali 1/10, a pomimo to pokona większość trudności na jakie go narazisz. Nisko położone pakiety zasilające, duży skok zawieszenia,wysoki moment obrotowy pochodzący ze szczotkowego silnika Titan 12T 550 przełożony na cztery koła – wszystko to powoduje, że żaden teren nie będzie mu straszny. Inżynierom Traxxas’a udało się spakować wszystkie nowinki techniczne w maszynę 1/16. Wodoszczelna elektronika pozwala cieszyć się godzinami zabawy off-road zawsze i wszędzie.

Summit 1/16 R&R posiada w pełni funkcjonalny zestaw oświetlenia z czterema diodami LED na przednim zderzaku i czterema na wierzchu klatki,
Posiada również p
odwójne - czerwone diody LED w tylnym zderzaku i podwójne, wysoko zamontowane tylne światła pozwalające śledzić Summit'a od tyłu.

 

 

 

Nowe amortyzatory GTR.

Sprawdzone w ekstremalnie trudnym terenie amortyzatory GTR, reprezentują szczyt techniki zawieszenia i teraz wyznaczają standardy dla jakości tłumienia i kontroli zawieszenia. Długość amortyzatorów, została dostosowana do Summit’a, aby uzyskać maksymalny skok zawieszenia.

 

 

 

 

 

Zoptymalizowany pod kątem jazdy terenowej.

Summit 1/16 R&R   jest wyposażony w zawieszenie dające maksymalny prześwit i maksymalną przyczepność w trudnym terenie. Zwiększony rozstaw pionowy tylnych wahaczy powoduje doskonałą stabilności.

 

 

Do Summit'a 1/16 R&R wmontowano ogromny moment obrotowy pochodzący z silnik szczotkowego Titan 12T 550. Silnik zmodyfikowany jest tak samo, jak do modeli w skali 1/10. Elektroniczny regulator obrotów XL-2.5 i wysokoprądowe złącza elektryczne zapewniają wydajny przepływ energii zgromadzonej w pakiecie napędowym.

 

 

 

 

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQ™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany.

 

 

 

Wodoszczelna elektronika.

Summit'a 1/16 R&R
wyposażono w wodoszczelny układ elektroniczny pozwalający na zabawę w każdych warunkach pogodowych. Zamknięta obudowa odbiornika 2.4GHz, wodoszczelny regulator obrotów i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych.

 

 

 

Pakiet NiMh z systemem iD.

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką sieciową, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowezłącza elektryczne.

 


MODEL 72054-1: w pełni złożony z systemem R/C TQ 2.4GHz, szczotkowym zespołem napędowym Titan 12T 550, malowaną karoserią w stylu Rock&Roll, oświetleniem LED, przyklejonymi oponami, pakietem napędowym iD NiMh, szybką ładowarką 2A i szczegółową instrukcją.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...