Wczytuję dane...
Kod producenta: HPI-106152
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: HPI
Model muscle do driftu, teraz z technologią 2,4 GHz i wodoszczelną elektroniką!

alt

Odświeżony RTR Sprint 2 Drift to czysta zabawa, łatwość w prowadzeniu prosta konserwacja oraz fabrycznie złożona płyta podłogowa modelu do driftu która dostarczy ci mnóstwo emocji i zabawy! Wyposażyliśmy nasz model w aparaturę 2.4GHz dającą pełną kontrolę oraz wodoodporną elektronikę. RTR Sprint 2 Drift z nową karoseria Chevrolet Camaro zyskuje rasowy wygląd auta muscle. Drifting to ostateczna ekspresja pasji do sportów motorowych, wyraz indywidualności i chaosu a nowy Sprint 2 Drift zapewni ci łatwy start w szalony świat drifting RC! Ta wersja driftowa modelu wyposażona jest w licencjonowane opony do driftu Falken Azenis RT-615 zaprojektowane specjalnie do driftu montowane na licencjonowanych replikach słynnych felg Rays Volk TE37 w kolorze brązowym. Plyta jest fabrycznie złożona dzięki czemu możesz szybko przejść do ćwiczenia swoich umiejętności driftu! RTR Sprint 2 Drift to kompletna maszyna do driftu która driftuje i wygląda jak prawdziwa.

alt

Odświeżony RTR Sprint 2 Drift teraz w pełni wodoodporny zdolny radzić sobie w wilgotnych warunkach takich jak deszcze czy śnieg. Nowy nadajnik 2.4 GHz jest teraz bezpiecznie schowany pod wodoodporna osłoną , chroniony przed brudem i wilgocią i zapewniający bezproblemowa eksploatacje. Nowe wodoodporne serwo sterujące SF-10W i wodoodporny kontroler SC-15WP jest dopełnieniem wodoodpornego pakietu dzięki któremu możesz ćwiczyć drift bez względu na to jaka jest pogoda!
 

alt

alt
Wszystkie aktualne modele HPI są wyposażone w wygodne radio 2.4GHz zapewniające pełna kontrolę i umożliwiające korzystanie w pełni z walorów modelu. Radio posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust, którym hamujemy i przyspieszamy modelem, 3 kanały, wygodne w użytkowaniu, składana antena, możliwość regulacji punktów końcowych, bieg wsteczny oraz opcja sterowania dual rate. Aparatura jest bardzo lekka z powodu zasilania tylko 4 bateriami AA Nie musisz się już martwić o zmianę kryształów czy na którym kanale jeździ inny kierowca dzięki technologii 2.4GHz, radio automatycznie przeciwdziała konfliktom częstotliwości i zmienia kanał za Ciebie, jeśli występuje zakłócenie! Jeśli samochód straci sygnał lub bateria moc, elektroniczny system pozwoli w sposób bezpieczny i kontrolowany zatrzymać samochód. Kupując RTR Sprint 2 Drift zyskasz kontrolę na profesjonalnym poziomie!
 

alt Note: Shown with optional wheels and tyres alt

RTR Sprint 2 Drift wyposażony w realistyczną, wstępnie malowaną matową czarną karoserię 2010 Chevrolet® Camaro®. Karoseria posiada fabryczną kalkomanie i jest docięta by ułatwić montaż i konserwację dla zwiększenia przyczepności zamontowaliśmy spoiler. Dzięki rasowemu schematowi malowania zyskasz wygląd zwycięzcy a w każdej chwili możesz zamontować jedną z wielu czystych lub wstępnie malowanych karoserii HPI I innych producentów! Rasowy wygląd RTR Sprint 2 Drift zapewnią zamontowane licencjonowane koła Rays/Volk TE37 oraz opony driftowe Falken Azenis RT-615.

alt

Płyta podłogowa RTR Sprint 2 Drift została stworzona do ciągłego ćwiczeni driftu na każdym rodzaju nawierzchni, łatwa w prowadzeniu posiada także wszystkie możliwości regulacji potrzebne do dostosowania zawieszeni do stylu jazdy: dzięki śrubom rzymskim oraz kilku otworom montażowym amortyzatorów możesz regulować zbieżność i rozstaw kół a także regulować pochylenie kół oraz wyprzedzenie sworznia zwrotnicy ( podsterowność /nadsterowność) kąt zataczania Ackermana oraz wysokość auta możesz także korzystać z różnych olejów do amortyzatorów jak także z różnych sprężyn ! Duży zderzak piankowy, wzmocniona płyta nylonowa, górny pokład i wieżyczki amortyzatorów to atuty dzięki którym przekonasz sie że z nowym Sprintem 2 Drift możesz robić wszystko! Komplet łożysk kulkowych, podwójny pasek napędowy, układ napędowy 4WD jest bardzo wydajny i przystosowany do obsługi mocnych jednostek do 10 T.

alt

Design płyty podłogowej Sprint 2 z kontrolowaną elastycznością zapewnia nieprzeciętną przyczepność. Napęd paskowy na cztery kola gwarantuje płynne przekazanie mocy oraz doskonałą trakcje na każdej nawierzchni. Dodatkowo zawieszenie sprawdzone w wyścigach z prawdziwymi amortyzatorami olejowymi oferują wiele użytecznych podczas ścigania funkcji których nie wymagałbyś od samochodu dla początkujących : regulowana zbieżności i pochylenie tylnych kół, regulowany górny wahacz z kilkoma otworami montażowymi, regulowany kąt zataczania Ackermana, regulowana wysokość zawieszenia, opcjonalne mocowanie zwrotnicy oraz mocowanie tylnych wahaczy są w zestawie to tylko niektóre z jego możliwości. Wszystkie szczegółowe funkcje są spisane poniżej.

alt

alt
Tak jak w przypadku wszystkich modeli HPI w zestawie zawarta jest szczegółowa instrukcja pokazująca krok po kroku jak serwisować, obsługiwać i naprawiać Twój model. Instrukcja obejmuje też potrzebne części, pełnowymiarowe rysunki oraz hardware. Płyta DVD HPI RC cars jest Twoim prywatnym doradca w świecie modeli RC.
 

alt

Od realistycznego wyglądu do pełnej regulacji geometrii zawieszenia nowy RTR Sprint 2 Drift to wszystko czego potrzebujesz. Aparatura 2.4GHz, komplet łożysk kulkowych, wodoodporna elektronika, amortyzatory olejowe, wszystko to znajdziesz w sowim RTR Sprint 2 Drift precyzyjnie złożone w fabryce. Jakby tego mało musisz jeszcze wybrać karoserię 2010 Camaro lub Nissan 350Z i możesz zacząć driftować!
 

alt

Features:
 • Oficjalna, licencjonowana karoseria 2010 Chevrolet Camaro w kolorze czarny mat o rasowym wyglądzie
 • aparatura 2.4 GHz do łatwej i bezkonfliktowej zabawy
 • Wodoodporny kontroler SP-15WP z odcięciem baterii LiPo
 • Wodoodporne serwo sterująceSF-10W
 • Wodoodporna pokrywa odbiornika
 • Anodowane na pomarańczowo elementy płyty podłogowej
 • Oficjalne, licencjonowane koła Rays/Volk TE37 koła . Dzięki 6mm offset’om tylnich kół i błotnikom model wygląda jak pełno wymiarowy
 • Opony Falken Azenis RT-615 zapewniają świetną przyczepność oraz rasowy wygląd
 • Piankowy zderzak chroni przed uderzeniami
 • Regulowane uchwyty do karoserii pozwalają na montaż innych karoserii
 • Śruby rzymskie pozwalają regulować zawieszenie
 • Komplet łożysk kulkowych dla wydajnej pracy układu napędowego
 • Amortyzatory olejowe z specjalnie dobranymi do dryftu sprężynami
 • dwu lub trzy stopniowe piasty
 • Wytrzymała tłoczona z nylonu płyta podłogowa
 • Przednie i tylne wieżyczki amortyzatorów z optymalnym amortyzatorem i regulacja pochylenia kół zapewniają idealną geometrie kół
 • Opcjonalna nisko profilowa przednia wieżyczka amortyzatorów pozwoli na zamontowanie zarówno karoserii 190 mm jak i 200 mm
 • Zastosowanie łatwych w demontażu śrub pozwoli na szybki tuning na zawodach
 • Precyzyjna dźwignia kątowa
 

alt

RTR SPRINT 2 DRIFT w/ 2.4GHz Radio System
aparatura 2.4GHz skala 1:10,fabrycznie złożony model do driftu z napędem 4WD, aparaturę i malowaną karoserią 2010 Chevrolet Camaro Body
alt
SPECYFIKCJA: Długość : 431mm (17") Wysokość : 127mm (5") Szerokość: 200mm (7.9") Rozstaw osi: 254mm (10") Potrzebujesz: 4 baterie AA >#101938HPI Plazma rekomendowane akumulatorki AA! 7.2v baterie ze standardowa wtyczką #101933 HPI Plazma NiMH rekomenodowane! Ładowarka #101971 HPI Reactor 500 rekomendowana!
Polecamy