Wczytuję dane...
Kod producenta: 008670
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Klasyka i Technologia
E-GO2 to nowa wersja popularnej deskorolki E-GO. Kolejna wersja została udoskonalona pod każdym względem. E-GO2 wykonana została z drewna kompozytowego co zapewnia jej długą trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Wykonany przez najlepszych ekspertów w dziedzinie zasilania, akumulator LiPo pozwala na na jednorazowy czas użytkowania aż do 4 godzin, co pozwala na przejechanie dystansu ok. 30 km. Technologia akumulatora zapewnia bezproblemowe użytkowanie, maksymalne bezpieczeństwo oraz szybkie ładowanie. Dodatkowo akumulator jest wyjątkowo elastyczny dzięki czemu podczas jazdy, elektryczna deskorolka nie różni się niczym od tradycyjnej.


Nowoczesny design
E-GO2 posiada nowoczesny wygląd dzięki któremu wyróżnia się pośród innych deskorolek. Futurystyczny design sprawa, że zawsze będziesz się wyróżniał z tłumu. Modne kolory pozwolą Ci poczuć się indywidualne podczas przejażdżki, na skateparku czy promenadzie.Dojedziesz na czas
Nowy model deskorolki E-GO jest jeszcze szybszy od poprzedniego. Prędkość maksymalna to aż 20 km/h. Dzięki tak dużej prędkości bez problemu dojedziesz wszędzie na czas. Deskorolka może także pokonać wzniesienia do 10 % nachylenia.


Zabierz ją wszędzie
Dzięki niewielkiej wadze 6,3 kg, E-GO2 można zabrać ze sobą wszędzie (np. do pracy / szkoły / na wakacje) i rozpocząć jazdę w dowolnym miejscu. Doskonale dobrane proporcje i wymiary deskorolki sprawiają, że jest ona wyjątkowo stabilna, a jednocześnie łatwa w transportowaniu.


Bezprzewodowy pilot
Inteligentny bezprzewodowy pilot działa w technologii Bluetooth. Wygodny suwak pozwala na płynne i dynamiczne przyśpieszanie oraz bezpieczne hamowanie. Dodatkowo pilot posiada opcję wyboru trybu jazdy (podstawowy i dynamiczny) który można przełączyć za pomocą jednego przycisku. Kolejne tryby jazdy to Sport i ECO które także można szybko przełączyć poprzez pilot sterowania.


Sterowanie smartfonem
Dzięki dedykowanej aplikacji I-GO Yuneec (dla iOS) deskorolką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Na pulpicie aplikacji pokazywane są najważniejsze informacje takie jak: prędkość jazdy, status baterii, temperatura układu.
Specyfikacja:
Zasięg     Do 30 km
Prędkość maksymalna     20 km/h
Udźwig     100 kg
Czas ładowania     4-5 godzin
Silniki  Bezszczotkowe
Moc     400 W
Waga     6,3 kg
Wymiary     910 x 240 mm
Średnica koła     90 mm
Materiał koła     Poliuretan
Materiał deski     Drewno kompozytowe
Sterowanie     Pilot lub smartfon/tablet

W zestawie
Deskorolka E-GO2 (niebieska)
Pilot sterowania
Ładowarka sieciowa
Kabel USB
Klucz do kół

Polecamy