Kod producenta: HEM0703
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Elektryczna koparka Hobby Engine w skali 1:12 z sterowaniem przez 2.4GHz. Jest to wersja RTR, odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, z realistycznym wykończeniem. Koparka może pracować w pomieszczeniach zamkniętych lub na wolnym powietrzu. Może ona pracować z kamieniami i piaskiem. Modele z serii Premium pozwalają na uruchomienie i sterowanie więcej niż dwoma modelami na raz.

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, aby zostać operatorem potężnej maszyny, masz ku temu niepowtarzalną okazję. Choć w mniejszej skali, koparka Hobby Engine doskonale odwzorowuje większość możliwości prawdziwego odpowiednika. Dzięki zastosowaniu napędu gąsienicowego, koparka nie tylko realistycznie porusza się, lecz pozwala np. na zawracanie w miejscu dzięki przeciwbieżnemu ruchowi gąsienic. W pełni ruchome ramię pozwala na kopanie i załadunek materiałów takich jak piasek lub drobne kamyki. Mechanizmy sterujące ramieniem oraz łyżką zostały wyposażone sprzęgła cierne, które chronią elementy przed przeciążeniem i uszkodzeniem. A gdy zapadnie zmrok, reflektor zamocowany na ramieniu koparki pozwoli Ci kontynuować pracę.

Model sterowany jest przy pomocy nieskomplikowanego nadajnika, który pozwala na łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji. Koparką kierujemy poruszając drążkami, natomiast osiem przycisków umieszczonych w górnej części nadajnika pozwala na precyzyjne sterowanie ramieniem. Każdy z mechanizmów został zabezpieczony przed przypadkowym uszkodzeniem- gdy osiągniesz maksymalny obrót, wychylenie itp. usłyszysz trzask jak i dany element pozostanie nieruchomy.

Dzięki technologii 2.4GHz, nie musisz już obawiać się zakłóceń sygnału - na plac budowy może wyruszyć wiele różnego typu maszyn. Nadajnik zasilany jest 6 bateriami typu AA, natomiast model akumlatorem NiMH 7.2V o pojemności 800mAh. Koparka to model typu RTR- po zainstalowaniu baterii w nadajniku, możesz śmiało wyruszać na plac budowy.
Dane techniczne

    Skala: 1:12
    Wymiary: 74.3x22.2x49cm
    Wielofunkcyjny napęd elektryczny
    Sterowanie: nadajnik 2.4GHz
    Jazda do przodu-tyłu, podnoszenie i przechylanie ramienia, zginanie ramienia, obracanie kabiny z ramieniem, skręcanie w miejscu
    Oświetlenie zainstalowane na ramieniu
    Realistyczny wygląd i malowanie

Skład zestawu

    Koparka gąsienicowa 1:12
    Nadajnik 2.4GHz
    Akumulator: Ni-MH 7.2V 800mAh
    Ładowarka sieciowa 200mA
    Instrukcja obsługi


Polecamy