Wczytuję dane...
Kod producenta: LEO-2-A5-24
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Inny

Europejska odpowiedź na amerykańskie czołgi nowego typu! Oto jest, Leopard II A5, pierwszy czołg III generacji rodem z Europy! Niemiecka precyzja i myśl techniczna, która wprawia każdego przeciwnika w drżenie. Gdyby tego było mało, do dyspozycji jedna z najdłuższych luf bojowych. Kto by nie chciał stanąć za sterami tego monstrum.

Nasz model przychodzi do Was gotowy do bitwy. Otrzymacie z nim wszystko czego potrzebujecie by rozpocząć zabawę: radio zdalnego sterowania, plastikowe 6 mm kulki do działa, ładowarkę, no i oczywiście wspaniały model Leopard II A5!

Czołg został wykonany w praktycznej skali 1:24 dlatego jest zgrabny i poręczny jak żaden inny model. Wyposażony w strzelające działko BB. Wbudowany zasobnik pomieści aż 40 kulek – tyle samo co dużo większe modele! Nasz Leopard II A5 cechuje się dużą prędkością jazdy i bardzo pojemną baterią. Możecie też obracać wieżyczkę i zmieniać kąt pochylenia lufy.

Pancerz naszego czołgu jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Jego gąsienice poradzą sobie nawet na najtrudniejszym polu walki. Leopard II A5 dostarczy Wam mnóstwo fantastycznej zabawy i prawdziwych emocji. Wciel się w dowódcę jednej z najnowocześniejszych maszyn szturmowych i zdobądź panowanie na każdym polu bitwy.

Bawcie się dobrze! Leopardy II A5 są sprzedawane w trzech różnych częstotliwościach, a każdy model może być sterowany na 3 różnych kanałach. To oznacza, że na polu bitwy może walczyć aż do 9 czołgów jednocześnie! Zobaczcie kto jest najlepszym dowódcą!


Dane techniczne
Skala1:24
Długość320 mm
Szerokość145 mm
Wysokość130 mm
Bateriabateria 9V
Zasilanie radiaNi-CD 1000 mAh 9,6 V
Polecamy