Wczytuję dane...
Kod producenta: BYR-1600-GEN2
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Inny

Najwyższej światowej klasy, zawodnicze paliwo do silników żarowych topowego amerykańskiego producenta - Byron Originals Inc.

Zaprojektowane wyłącznie dla silników montowanych w samochodach, profesjonalne paliwo przeznaczone dla wyczynowców i kierowców zawodowych, posiadających znaczną wiedzę w temacie regulacji i obsługi wyczynowych modeli silników samochodowych. Specjalna mieszanka olejowa w połączeniu z najwyższej jakości zastosowanymi komponentami zapewnia absolutnie najlepsze osiągi przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności silnika i doskonałym chłodzeniu. Dodane do paliwa opatentowane przez producenta formuły uszlachetniające, dodatkowo wspomagają rozruch i regulację, przy jednoczesnym wysokim stopniu stabilizacji obrotów i temperatury. Paliwo używane i cenione przez profesjonalistów ścigających się w najwyższych klasach rozgrywkowych w Stanach Zjednoczonych, teraz dostępne również dla zawodników w Polsce. Zdecydowanie polecamy !

Paliwo zamknięte w szczelnej zabezpieczającej butli z dodatkową uszczelniającą membraną, oraz specjalną nakrętką zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem. Pojemność - 1 galon (3,8 litra).

Charakterystyka (skład) :

  • 16% - Nitrometan
  • *75% - Najwyższej czystości, produkowany w USA metanol
  • 9% - Mieszanka specjalnych olejów syntetycznych Byron Originals, z niewielkim dodatkiem oleju rycynowego, zoptymalizowana do pracy w silnikach samochodowych
  • Dodatki uszlachetniające ze specjalnymi formułami ułatwiającymi zapłon silnika i właściwe spalanie
Polecamy