Wczytuję dane...
Kod producenta: BYR-2000-RTR20
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Inny

Najwyższej światowej klasy, zawodnicze paliwo do silników żarowych topowego amerykańskiego producenta - Byron Originals Inc.

Przeznaczone wyłącznie dla silników samochodowych, uniwersalne paliwo zaprojektowane dla początkujących modelarzy, stawiających pierwsze kroki w modelarstwie samochodowym. Specjalna mieszanka ze zwiększoną zawartością oleju zapewnia dobre smarowanie i chłodzenie silnika, nawet w przypadku jeśli ktoś nie czuje się jeszcze najpewniej w regulacji silników samochodowych, natomiast opatentowane przez producenta formuły zawarte w paliwie znacznie ułatwiają pierwszy rozruch i docieranie, przy jednoczesnym wysokim stopniu stabilizacji obrotów i temperatury. Początkujący modelarze samochodowi z pewnością docenią bezpieczeństwo i prostotę ustawiania silnika w początkowych stadiach jego pracy, jak również wysoką moc i dobre chłodzenie na już dotartym, dobrze wyregulowanym silniku. Polecamy zarówno do samochodów szosowych, jak i terenowych, niezależnie od pojemności silnika.

Paliwo zamknięte w szczelnej zabezpieczającej butli z dodatkową uszczelniającą membraną, oraz specjalną nakrętką zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem. Pojemność - 1 galon (3,8 litra).

Uwaga! ze względu na dużą zawartość nitrometanu w paliwie, po każdym dniu użycia zaleca się stosowanie oleju konserwującego AFTER-RUN OIL.

Charakterystyka (skład) :

  • 20% - Nitrometan
  • *64% - Najwyższej czystości, produkowany w USA metanol
  • 16 % - Mieszanka specjalnych olejów syntetycznych Byron Originals, z niewielkim dodatkiem oleju rycynowego, zoptymalizowana do pracy w silnikach samochodowych
  • Dodatki uszlachetniające ze specjalnymi formułami ułatwiającymi zapłon silnika i właściwe spalanie
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...