Wczytuję dane...
Kod producenta: 012284
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Funkcjonalność i estetyka
Syma X15 to całkowicie nowy model, gotowy do lotu po wyjęciu z pudełka. W nowej Symie wprowadzono tryb utrzymywania wysokości, który z pewnością będzie mile widziany przez początkujących użytkowników, chcących zawiesić drona na określonej wysokości bez konieczności operowania drążkami aparatury. Całość zamknięta jest w bardzo atrakcyjnej, czarnej obudowie, nadającej urządzeniu elegancki i dynamiczny wygląd.

Odporna konstrukcja
Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczny tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze.

Kontrola drona przez aplikację
Po instalacji aplikacji Syma GO na urządzeniu mobilnym (aplikacja jest dostępna na witrynie www.symatoys.com) możliwe jest sterowanie dronem za pomocą telefonu. Syma Go pozwala na pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania i obsługi drążków sterowania. Dodatkowo aplikacja posiada funkcję sterowania dronem poprzez przechylanie telefonu.

Planowanie lotu
Kolejną nowością jest możliwość zaplanowania lotu. Wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syma GO, aby dron poleciał wyznaczoną trajektorią na określonej wysokości.

Wiele funkcji lotu
Urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: obrót 3D, lot naprzód, do tyłu, zawis w powietrzu, autolądowanie i autostart, lot bokiem oraz skręt w lewo i skręt w prawo.

W zestawie:
Syma X15
Nadajnik
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Czytnik kart SD
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator

Specyfikacja:
Model                                  X15
Akumulator                         Li-po 1S 3.7V 450mAh (w zestawie)
Kamera                               Brak
Zasilanie nadajnika             4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowania                 Ok. 100 minut
Czas lotu                            Ok. 7 minut
Częstotliwość                    2.4G
Zasięgu sygnału                Około 50 metrów
Kolor                                  Czarny, Biały
Funkcje                              Automatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy

 

Polecamy