Wczytuję dane...
Kod producenta: SYMA-X8SW
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Quadrocopter SYMA X8SW
Wiele możliwości
Syma X8SW to najlepszy w swojej klasie model, wyposażony w kamerę HD 2MP 720P. Dron ten dzięki większym rozmiarom i wysokiej jakości zastosowanych materiałów jest lepiej odporny na upadki i zderzenia oraz jest bardziej stabilny w locie, dzięki czemu nie sprawi kłopotów nawet osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z dronami.

Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

Wbudowany barometr
Syma X8SW posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w powietrzu .Podgląd na Twoim smartfonie
Dzięki aplikacji SYMA FPV i kamerze, mamy możliwość podglądu obrazu na żywo na naszym smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem android lub iOS i połączyć się z siecią WiFi generowaną przez drona. Zdjęcia i wideo są wykonywane z poziomu aplikacji i zapisywane są na naszym telefonie.Zabawa i emocje
Za pomocą jednego przycisku na aparaturze sterującej, model wystartuje a także swobodnie wyląduje na podłożu, zaś dzięki trybowi inteligentnej orientacji lotu, operator nie musi pilnować pozycji modelu w powietrzu.


Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację Symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.


Zawartość zestawu

Opis produktu
Nazwa                      X8SW
Kamera                     HD 2MP 720P (FPV)
Czas Lotu                 Około 9 minut
Wymiary                   50 x 50 x 19 cm
Akumulator               LiPo 7,4V 2000mAh
Czas ładowania       Około 150 minut
Częstotliwość          2.4GHz
Zasięg lotu               Około 70 metrów
Kolor                        Biały
Zasilanie nadajnika  4 baterie AA (nie dołączone do zestawu)


Zawartość zestawu
Model Syma X8SW z kamerą
Nadajnik 2.4GHz + uchwyt na smartphona
Akumulator LiPo 7,4V 2000mAh
Karta pamięci + czytnik kart pamięci
4 sztuki osłon śmigieł i 4 sztuki zapasowych śmigieł
Ładowarka sieciowa, klucz i śrubokręt, instrukcja obsługi

Polecamy