Wczytuję dane...
Kod producenta: BLH7800
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: BLADE

Kwadrokopter Blade 350 QX jest przeznaczony przede wszystkim do wykonywania fotografii lub tworzenia wideo, można je również wykorzystać i do normalnego latania. Dzięki ponadczasowej technologii SAFE posiada wyśmienite własności lotne, opcjonalne tryby stabilnego lotu Smart ma wbudowane funkcje SAFE Circle (bezpieczne przybliżenie) oraz GPS (powrót do miejsca startu), Tryb Stabilny – przejście do stabilnego wiszenia i Tryb Ostry dla najbardziej zaawansowanego pillotażu.

Blade 350QX łączy wszystkie funkcje, których wymaga się od kwadrokoptera, czyli normalny lot, zdjęcia i wideo. Jest kompatybilny z technologią Spektrum DSMX i SAFE. Jako akcesoria zaleca się kamery GoPro, ze względu na to, że model zawiera mocowanie antywibracyjne do montażu tych kamer.

W ostatnim czasie zwiększa się zainteresowanie rekreacyjnym robieniem zdjęć i filmów lotniczych. Dla spełnienia ich wymagań przychodzi kwadrokopter Blade 500 QX. Średniej wielkości kwadrokopter jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która maksymalnie ułatwia pilotaż i zarazem automatyzuje pewne fazy lotu. Do dyspozycji są 3 trybu lotu- Smart, Stability i Agility.

 

UWAGA: KAMERA GO PRO NIE WCHODZI W SKŁAD ZESTAWU.

Tryb Smart z wszytkimi elementami pomocy, dlatego Blade 350 QX jest idealnym dla początkujących lub do nagrywania filmów. Tryb Smart szybko pomoże w nauce pilotażu i zmniejsza ryzyko dezorientacji. Inowacyjna funkcja SAFE Circle zabrania 350 QX latanie zbyt blisko pilota a funkcja Stick relativity stabilizuje model po puszczeniu drążków do neutrum, bez względu na wcześniejsze położenie. Dzięki wbudowanemu GPS i śledzeniu wysokości, może 350 QX nawet wrócić do "domu" i wylądować bezpiecznie na miejscu startu tylko za pomocą przełącznika.

Tryb Stability nadal ogranicza wydajność lotu i zarazem, dzięki GPS utrzymuje się w stabilnym położeniu po puszczeniu drążków.

Tryb Agility nie ogranicza wydajności lotu a 350QX staje sie akrobatem.

Do napędu stosuje się akumulator LiPol 11,1V 2200mAh 3S, oraz 4 silniki trójfazowe 1100Kv, które mają więcej mocy niż jest potrzebne do agresywnego latania. W wersji RTF dostarczany jest nadajnik Spektrum DX5e DSMX 2,4 GHz. Wersja Bind-N-Fly wymaga kompatybilnego nadajnika lotniczego Spektrum DSMX. Obie wersje są sprzedawane z akumulatorem LiPol 11,1V 2200mAh 3S oraz ładowarką 2-3S LiPol DC.

 • Technologia SAFE™ oferuje trzy tryby lotu
 • Tryb Smart z SAFE Circle (bezpieczne przybliżenie) oraz GPS (powrót do miejsca startu)
 • TRyb Stability z GPS oraz stabilizacją lotu
 • Tryb Agility dla akrobacji i agresywnego latania
 • Funkcja powrotu na miejsce startu
 • Antywibracyjne mocowanie kamery kompatybilne z GoPro® w zestawie (kamera nie wchodzi w skład zestawu)
 • Inteligentne sterowanie silnika automatycznie zatrzyma śmigło po uderzeniu
 • Ready-to-Fly po wypakowaniu z kartonu z nadajnikiem Spektrum™ DX5E, akumulatorem LiPol 3S 2200mAh oraz ładowarką
 • Ektremalnie mocne trójfazowe silniki 1100kv
 • Futuristyczny elegancki wygląd
 • Zintegrowane oświetlenie diodami LED ułatwi orientację

 

UWAGA: KAMERA GO PRO NIE WCHODZI W SKŁAD ZESTAWU.

Polecamy