Wczytuję dane...
Kod producenta: HUB-X4-H107C
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: HUBSAN

 

HUBSAN X4 CAM - H107C  to znakomitej jakości dron znanej z marki HUBSAN .  Jak każdy model tej firmy dron jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i cechuje się ulepszonymi w stosunku do konkurencji parametrami. Dostępność części zamiennych w naszym sklepie też ma duży wpływ na wybór tego właśnie modelu.

Design jest bardzo dobrze przemyślany. Opływowe kształty, nowatorski design obudowy, zintegrowana jedno-częściowa osłona śmigieł, gumowe amortyzatory podwozia oraz dopasowanie elementów od razu cechuje markowy produkt HUBSANA. Dron jest z solidnego materiału, dzięki czemu upadki nie kończą się od razu wizytą w serwisie.

Drona wyposażony w KAMERĘ 480p, wbudowany port karty pamięci microSD, cztery silniki, dedykowany intuicyjny pilot sterowania 2,4 GHZ o zwiększonym zasięgu oraz kolorowe diody LED pomagające w orientacji.

Oryginalny produkt, najwyższej jakości, zapewni długą i bezproblemową zabawę. Dron wyposażony został w nowe mocniejsze i efektywniejsze silniki.
Każda z nóżek wyposażona jest w wykonane z miękkiej gumy amortyzatory podwozia. Tak wykonane amortyzatory podwozia sprawiają że przy twardszym przyziemieniu mogą nam uratować nogi od złamanaia , ulepszony pilot sterowania o wydłużonym zasięgu działania aż do 100 m
Dron ma wbudowaną funkcję EXPERT, umożliwia ona robienie akrobacji 3D w powietrzu Flips & Rolls!

Jest to idealny prezent na każdą okazję, dla dużych i małych. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy je włączyć i wzbić się w powietrze, dzięki wbudowanemu żyroskopowi model dobrze stabilizuje się w powietrzu. Dzięki temu można nim latać także na zewnątrz. Model wyposażony w wymienną baterię, zapewnia około 7 min lotu. POLECAMY!

 

W zestawie otrzymujemy:

  • Dron Hubsan X4 CAM
  • Akumulator Li-po 3,7V 380mAH
  • Ładowarkę USB
  • Dodatkowy zestaw śmigieł
  • Klucz do zdejmowania śmigieł
  • Osłona śmigieł
  • Instrukcja obsługi

Kategoria wiekowa produktu 14+

UWAGA! Dostępny tylko kolor zielony.

 

Polecamy