Kod producenta: LOS05012T1
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC auta Losi Desert Buggy XL-E 1:5 z zainstalowanym silnikiem Fuze 800 obr/min/V, regulatorem Fuze 160 A, serwem kierunku S900S, odbiornikiem Spektrum SRS4220. Zestaw również zawiera pistoletowy nadajnik Spektrum DX2E.

Model RC auta w skali 1:5 Desert Buggy XL-E z napędem 4WD oraz stabilizacją AVC na zdalne sterowanie. Auto ma zainstalowany elektryczny silnik trójfazowy Dynamite Fuze 800 obr/min/V z trójfazowym regulatorem Fuze 160A, serwo kierunku S900S HV 30kg.cm 0.12s/60° z metalową przekładnią. Do zasilnia zalecane są 2 szt akumulatorów LiPol 14,8V o pojemności minimalnie 5000 mAh.
Technologia AVC (Active Vehicle Control)

Technologia AVC jest najnowszą innowacją Spektrum od Horizon Hobby w dziedzinie odbiorników do modeli aut. Ten system stabilizacji przynosi całkowicie nowy sposób sterowania aut RC. Technologia AVC wykorzystuje czujniki do jednoczesnej korekty sterowania i gazu. Wynikiem jest płynniejsza jazda, stabilne zachowanie na prostej i w zakręcie oraz bezpieczniejsze trzymanie się drogi.

 • Heading Hold: Technologia AVC utrzymuje kierunek jazdy i dokonuje natychmiastowej korekty kierunku jazdy tak, aby auto nie zbaczało z kierunku. Zarazem w żaden sposób nie ogranicza jakości sterowania.
 • Sterowanie gazu: Celem tej funkcji jest zapewnienie maksymalnej przyczepności kół i zapobieganie poślizgowi. Dzięki temu moc silnika jest optymalnie podawana na koła, także jeśli auto wpadnie w poślizg lub najedzie na śliską powierzchnię, prędkość jest modyfikowana, a auto jest ponownie w pełni sterowalne.
 • Regulowana czułość: Poziom stabilizacji, którą zapewnia technologia AVC, można ustawić tak, aby odpowiadała dowolnej kombinacji poziomu kierowcy, stylu jazdy oraz terenu. W zależności od nadajnika Spektrum, który używacie, możecie dokonać modyfikacji stabilizacji za pomocą funkcji programowych nadajnika lub pokrętła regulacji zakresu. AVC można również wyłączyć i cieszyć się tradycyjnymi wrażeniami z jazdy, gdzie możesz przetestować swoje umiejętności prowadzenia.


Trójfazowy napęd od Dynamite
Desert Buggy XL-E napędza bardzo mocny trójfazowy silnik elektryczny Fuze 1:5 z 800 obr/min/V w połączeniu z regulatorem Dynamite Fuze™ 160A, który je kompatybilny aż z 8 ogniwami akumulatorów LiPol! Maksymalną prędkość można osiągnąć po zamontowaniu części tuningowych, zębatki 14T oraz koła zdawczego 84T. Model potem osiąga prędkość ponad 80km/h.

Rozkładanie karoserii
Dostęp do akumulatora jest możliwy po zdjęciu tylnych klipsów i odsunięciu karoserii do tyłu, przez co w szybki i prosty sposób dostaniecie się do akumulatora i elektroniki.

Oświetlenie
Auto jest wyposażone w listwę świetlną LED nad oknem, można ją dowolnie załączyć i wyłączyć. Można potem udać się na nocną jazdę bez obaw, że zbłądzicie lub się stracicie.

Elektronika
Odbiornik, serwo oraz regulator są wodoodporne, także można wyjechać w teren również przy gorszej pogodzie.

Realizm
Kabina kierowcy jest wyposażona w realistyczną deskę rozdzielczą, figurki kierowcy i pilota z fotelami, także wszystko razem wraz z klatką karoserii wygląda bardzo realistycznie.

Podwozie
Zespół projektantów Losi stworzył środkowy dyferencjał z aluminium, aby łatwo znosił ogromną siłę dużego silnika elektrycznego (w odróżnieniu od silników spalinowych moment nie jest ograniczony sprzęgłem odśrodkowym). Podwozie wykonane jest z mocnego anodowane aluminium 6061-T6 o grubości 4mm, na którym są zainstalowane wszystkie ważne komponenty, jako zawieszenie z dyferencjałami, silnik, regulator, środkowy dyferencjał z wyjściami do dyferencjałów. O sterowanie stara się masywne serwo z momentem 30kg.cm. Koła MAXXIS Creepy Crawler są uniwersalne do każdego terenu. Piasta sześciokątna ma rozmiar 24 mm. Średnica opon wynosi 190mm. Auto jest kompletnie wyposażone w łożyska kulkowe.

Kluczowe własności

 •     Mocne auto w skali 1:5 odpowiednie również do zawodów
 •     Łatwy dostęp do podwozia modelu za pomocą rozkładanej karoserii
 •     Efektywne oświetlenie LED na listwie na karoserii
 •     Mocny trójfazowy silnik Dynamite Fuze 800 obr/min/V z regulatorem trójfazowym Dynamite Fuze 160A
 •     Elektroniczny system stabilizacji Spektrum AVC
 •     Duże, aluminiowe amortyzatory olejowe
 •     Nowy wydajny tylny spojler
 •     Wodoodporna elektronika (regulator i serwo, odbiornik jest umieszczony w skrzynce)
 •     Podwozie jest wykonane z anodowanego aluminium 6061-T6 o grubości 4mm.
 •     Aluminiowy środkowy dyferencjał
 •     Realistyczne wnętrze kabiny nie tylko świetnie wygląda, ale ogranicza wnikanie nieczystości do podwozia modelu
 •     Opony MAXXIS Creepy Crawler
 •     Zawiera nadajnik Spektrum DX2E z AVC


Polecamy zakup
Do uruchomienia potrzeba 2 szt akumulatorów LiPol 14,8V o pojemności minimalnie 5000mAh oraz adekwatną ładowarkę akumulatorów LiPol.

Parametry techniczne:
Typ                                 Buggy
Skala                              1:5
Długość                          844mm
Szerokość                      552mm
Wysokość                      308mm
Rozstaw                        552mm
Prześwit podwozia        69mm
Masa                              12500g bez akumulatora
Napęd                             4WD
Silnik                                Dynamite Fuze™ 800 obr/min/V (DYNS1665)
Regulator                         Dynamite Fuze™ 160 A (DYNS2661)
Serwo                             S900S
Nadajnik                           Spektrum DX2E 2.4GHz
Odbiornik                         Spektrum SRS4220 z systemem AVC

Polecamy