Wczytuję dane...
Kod producenta: 21133
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Art-Tech

GOTOWY DO LOTU, ZESTAW RTF
3-KANAŁOWY

MUSTANG MINI P51D


RENOMOWANEJ FIRMY ART-TECH


 
Najmniejszy i najbardziej poręczny samolot w naszej ofercie. Pełne trzy kanały sterowania. Przyjazny i łatwy do opanowania. Jakość jego wykonania gwarantuje firma Art-Tech.
Mini Mustang to znakomita propozycja dla wszystkich, dla których latanie to przede wszystkim dobra zabawa. Niewielkie rozmiary sprawiają że mozecie go zabrać praktycznie wszędzie. Mini mustang będzie świetnym urozmaiceniem weekendowego wyjazdu albo wyjśćia do parku. Trzy kanały sterowania to z kolei zachęta dla wszystkich młodszych i początkujących pilotów. Samolot prowadzi się dużo łatwiej niż bardziej skomplikowane maszyny cztero kanałowe. Nawet osoby bez doświadczenia po krótkim czasie powinny cieszyć się swobodnym lataniem.
O jakość elektroniki i wykończenia samolotu zadbała firma Art-Tech, markowy producent znanych na całym świecie modeli samolotów.

Model przychodzi do Was kompletny i gotowy do lotu. Wymaga tylko podstawowego złożenia, które nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Wszystkie elementy elektroniczne takie jak odbiornik, servomechanizmy czy silnik są fabrycznie zainstalowane. Waszym zadaniem będzie tylko zamocowanie skrzydeł, podłączenie baterii - i dobra zabawa.


 
 
Informacje dodatkowe:
Kompletny model gotowy do lotu
Poręczne, praktyczne rozmiary
Pełne trzy kanały sterowania
Atrakcyjny wygląd

Dane techniczne
Długość610 mm
Rozpiętość skrzydeł750 mm
Waga372 g
Kontroler ESC10A
BateriaNi-MH 9.6V, 350mAh
Servomechanizmy2 x 9 g
Radio3 kan. 35MHz, mode II
Zasilanie radia8 x AA - "paluszki"
Zasięg300 m






Polecamy