Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA67054-1
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony monster truck Stampede 4WD z zainstalowanym silnikiem szczotkowym Titan 12T, Wodoodpornym regulatorem XL-5 z współpracą z akumulatorami LiPol (LVD), wodoodporne serwo kierunku. Modelarka aparatura RC Traxxas TQ 2.4GHz. Akumulator NiMH 8.4V 3000mAh z nowym konektorem ID oraz szybką 4A ładowarką z automatyką i konektorem do gniazda zapalniczki na 12V.

Charakterystyka

Model RC Monster Truck Traxxas Stampede 1:10 4WD posiada napęd na wszystkie koła. Wodoodporna elektronika, napęd silnikiem szczotkowym Titan 12T, regulatorem XL-5 LVD. Prześwit podwozia 75mm umożliwi pokonanie również te najcięższe przeszkody. Modelarska aparatura RC Traxxas TQ 2.4GHz. Prędkość do 45 km/h.

Podwozie modelu pochodzi ze sprawdzonego auta Traxxas Stampede VXL. Różnica występuje tylko w mocowaniu silnika. Przekładnia jest dostępna po odkręceniu tylko jednej śruby. Nowe koła 2.8" Maxx z piankową wkładką z miękkiego materiału mają wyśmienitą przyczepność, która jest bardzo potrzebna w Monster Truckach.

Podwozie wykonane jest z nylonu wzmacnianego włóknami. Dzięki przemyślanej konstrukcji modularnej jego utrzymanie jest bardzo proste. Model jest wyposażony w przedni i tylny dyferencjał, które są wypełnione olejem silikonowym o lepkości 100000 CPS. Centralne sprzęgło cierne ogranicza moment silnika i ulepsza w ten sposób własności jezdne.W miejsce centralnego sprzęgła można również zainstalować centralny dyferencjał. Wysokoobjętościowe amortyzatory Ultra Shocks z długim skokiem oraz regulowana geometria umożliwi bezproblemową jazdę w ciężkim terenie.

Traxxas zawsze do swoich modeli RC instaluje wodoodporną elektronikę, w skład której wchodzi wodoodporny regulator XL-5 oraz cyrowe serwo 2065. Odbiornik ułożony jest w oddzielnym schowku, który chroni przed wtargnięciem nieczystości i wilgoci do odbiornika. Napęd jest rozwiązany za pomocą silnika szczotkowego Titan 12T. Auto jest przygotowane do instalacji czujników telemetrii Traxxas, ale wtedy należy zastosować nadajnik RC Traxxas TQi. Regulator jest kompatybilny z pakietem dwóch ogniw LiPol, ma trzy tryby jazdy (w przód/hamulec/wsteczny, w przód/hamulec oraz tryb dla początkujących).

W ramach tuningu możecie auto wyposażyć w aluminiowe amortyzatory, aluminiowe zwrotnice i bloki sterowania, centralny dyferencjał, napęd trójfazowy. W celu wydłużenia czasu jazdy możecie bez obaw stosować pakiet dwóch ogniw akumulatorów LiPol.

Własności

 • Kompletnie złożony i przygotowany do jazdy
 • Prędkość aż 45 km/h
 • Napęd mocnym silnikiem szczotkowym Titan 12T, napęd 4WD
 • Wodoodporny regulator oraz serwo
 • Regulator kompatybilny pakietem dwóch akumulatorów LiPol
 • Akumulator NiMH 8.4V 3000mAh z nowym konektorem ID oraz szybka ładowarka z automatyką oraz konektorem do gniazda zapalniczki na 12V
 • Licencjonowane opony Maxx Chevron
 • Kompletnie wyposażony w łożyska kulkowe
 • Metryczne imbusowe śruby
 • Wielkogabarytowe amortyzatory Ultra Shocks
 • Możliwość tuningu
 • Do dyspozycji w kolorach czarny, czerwony, szary, niebieski

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba tylko 4 baterie AA do nadajnika.

Parametry techn.

Typ Monster Truck
Skala 1/10
Długość 397mm
Szerokość 340mm
Rozstaw 275mm
Prześwit podwozia 75mm
Masa 2,6kg
Napęd 4WD
Silnik Titan 12T
Regulator XL-5 LVD
Akumulator NiMH 8.4V 3000mAh ID
Aparatura RC Traxxas TQ 2.4 GHz
Koła Maxx 2.8" z chromowaną lśniącą felgą All-Star

Polecamy