Wczytuję dane...
Kod producenta: FD1A-RTR
Wysyłka od: 20.00 PLN

Correct Model CR-FD1A to model klasy 1:10 z nadwoziem typu On-Road już zlożony.Od teraz, nawet absolutnie początkujący modelarze będą mogli łatwo i szybko skompletować swój pierwszy, własny model samochodu RC. Co więcej, CR-FD1A to solidnie skonstruowane, profesjonalne podwozie modelu RC zdecydowanie odstające zarówno jakością jak i osiągami od popularnych w tym segmencie zabawek.

Model w zestawie zawiera wszystko co potrzebne do uruchomienia modelu oprócz ładowarki oraz bateri do nadajnika (8xpaluszki AA)

Zestaw zawiera:

  • cały model z złożonymi elementami
  • silnik szczotkowy klasy 540
  • regulator do silnika szczotkowego
  • felgi z szybkimi oponami (on-road) już wklejone
  • aparatura 2,4 ghz wraz z odbiornikiem
  • serwomechanizm z systemem servo-saver
  • olejowe amortyzatory (złożone)
  • akumulator Ni-MH 2700 mAh
  • zdjęcia przedstawiją wszystkie opisane elementy

CR-FD1A dodatkowo wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli nowatorską, bardzo ciekawą konstrukcją podwozia z wyraźnie przesuniętym punktem ciężkości modelu na przednią oś. Przesunięcie to skutkuje zaskakującą wręcz stabilnością i bardzo dobrą trakcją przy większych prędkościach. Silny i precyzyjny serwomechanizm dba natomiast o bardzo krótki czas reakcji modelu przy skrętach.

Model CR-FD1A firmy correct models został zaprojektowany głównie z myślą o początkujących modelarzach, szukających idealnego kompromisu pomiędzy jakością konstrukcji, osiągami na torze, ceną, i możliwymi opcjami wyposażenia. Ponadto, Model daje możliwość przynajmniej częściowego zapoznania się z konstrukcją podwozia modelu, co z pewnością będzie idealną bazą wiedzy i umiejętności przy wkraczaniu w świat samochodowych modeli RC. Elementy kluczowe w konstrukcji podwozia, newralgiczne dla układu jezdnego i napędowego zostały zmontowane fabrycznie. Do instalacji przez modelarza natomiast przeznaczono te części podwozia, które nie tylko dają ew. możliwość wprowadzenia modyfikacji, ale i dają pogląd na sposób funkcjonowania całego układu.

Dane techniczne
Długość:378 mm
Szerokość:190 mm
Napęd:elektryczny, przedni (2WD)
Typ:On-Road
Skala:1:10
SilnikSzczotkowy klasy 540
RegulatorESC Szczotkowy
Aparatura2,4 Ghz klasy HSP Brontosaurus
Akumulator2700 mAh Ni-MH
ŁadowarkaBrak
Rozstaw osi:256 mm

Do uruchomienia polecamy zakup jednej z ładowarek:

oraz 8 baterii do nadanika.

Polecamy