Wczytuję dane...
Kod producenta: AT21016
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Art-Tech
 
 
 
 

SUPER CENA

ELEGANCJA I STYL

KOMPLETNY SAMOLOT

ZDALNIE STEROWANY

 

CESNA 182

2,4 GHz +

Brushless + Li-pol

 

z radiem i odbiornikiem ,

silnikiem bezszczotkowym, 4 serwami i akumulatorem Li-pol

PEŁNE 4 KANAŁY

GOTOWY DO LOTU

 

 

 

Wyjątkowy model wyjątkowego samolotu. Jeden z najczęściej kupowanych modeli firmy Art-Tech. Bestseller w Europie i USA. Wyjątkowo stabilny lot, pełne trzy kanały sterowania i wspaniały wygląd.

 


Na pewno znacie wielki modelarki przebój firmy Art-Tech, samolot Cessna 182? Tym razem prezentujemy "ten sam" model w wersji czterokanałowej! Czterokanałowa Cessna zachowuje wszystkie atuty swojej poprzedniczki. Jest wyjątkowo stabilna i wyrozumiała na błędy. Jest także jednym z najbardziej realistycznych i starannie wykonanych samolotów na rynku. Dodatkowy, czwarty, kanał jeszcze bardziej zbliża model do prawdziwego latania! Jeżeli opanowałeś już latanie samolotami 3-kanałowymi albo lubisz od razu zaczynać od głębszej wody, to być może właśnie znalazłeś samolot dla siebie! Pamiętajcie, latanie naszą Cessną to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju przyjemność. Nie da Wam jej żaden inny samolot.

W tej wersji modelu postawiono nie tylko na rozwiązania niezawodne, ale i najbardziej nowoczesne. Bezszczotkowy silnik da Wam moc o jakiej nie marzyliście. Do tego nowoczesna bateria Li-Po aby model pracował z maksymalną wydajnością. Aby zagwarantować pełny komfort latania samolot wyposażono w supernowoczesną aparaturę 2,4 GHz! Mimo zastosowania najbardziej zaawansowanych rozwiązań samolot wciąż składa się z prostych części - łatwych do montażu i niedrogich w razie twardego lądowania. Pełne cztery kanały sterowania dają Wam możliwości porównywalne z prawdziwym samolotem.

Model został wyposazony w podwozie, dzięki czemu potrafi startować i lądować z ziemi. Jeżeli jednak zabraknie Wam pasa startowego, możecie puszczać go "z reki".

 

Video:

 

 

Cechy szczególne:
Kompletny model gotowy do lotu
Wyjątkowo stabilny lot
Duża tolerancja na błędy pilota
Mozliwosć wolnych, spokojnych lotów jak i akrobacji dzięki dużej mocy silnika
Wspaniały realistyczny wygląd
Starty z ziemi i z reki
Wysokiej jakości kontroler bezszczotkowy oraz silnik 970 KV
Duży zasięg 2,4 Ghz
Odbiornik 6 kanałowy 2,4 Ghz.
 
Dane techniczne
Długość 860mm
Rozpiętość skrzydeł 980mm
Waga 560g
Silnik 970kV bezszczotkowy
Kontroler ESC ESC bezszczotkowe
Bateria 7.4V 1300mAh Li-Po
Radio 4 kan. 2.4GHz, mode II
Zasilanie radia 8 x AA - "paluszki"
Zasięg 500 m
Ładowarka Specjalna ladowarka z balancerem do Li-pol

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Polecamy