Wczytuję dane...
Kod producenta: 24054-4
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: TRAXXAS

Bandit XL-5

Numer jeden w Ready-To-Race® 2WD Fun Buggy.

Teraz wodoszczelny!

 • Wodoszczelna elektronika na wszystkie rodzaje pogody
 • Prędkość maksymalna 63 km/h (po tuningu)
 • Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12-Turn 550
 • Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
 • Wysokoprądowe złącza elektryczne
   

 

 

 

 

 

 

Traxxas Bandit ™ to nowy typ Buggy Extreme Sports ™. Bandit zapewnia maksymalną prędkość, a co za tym idzie najwyższe emocje w czasie jazdy. Lekka konstrukcja Bandit’a zaopatrzona jest w zmodyfikowany silnik napędowy Titan ® 12-Turn, sterowany przez wodoszczelny – elektroniczny regulator obrotów XL-5. Wysokoprądowe złącza elektryczne zapewniają maksymalne wykorzystanie źródeł prądu co daje w efekcie błyskawiczne przyspieszenie i prędkość ponad 60 km/h.

 

 

 

 

 

Precyzyjne sterowanie z częstotliwością 2,4 GHz

System radiowy TQ™ 2,4GHz nie wymaga stosowania kwarców odpowiedzialnych za kanał sterowania. Ergonomiczna konstrukcja nadajnika jest wygodna dla wszystkich, a wzmocniona antena wewnętrznaodporna jest na uszkodzenia.

 

 

 

­

 

Wodoszczelna elektronika

Wodoszczelny układ elektroniczny pozwalaj na zabawę w każdych warunkach pogodowych. Zamknięta obudowa odbiornika 2.4GHz, wodoszczelny regulator obrotów XL-5 i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych.

 

 

 

 

 

Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12T 550

Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12T 550 dostarcza potężną moc, praktycznie nie wymaga konserwacji i posiada długą żywotność. Titan 12T 550 posiada zintegrowany wentylator chłodzący co w praktyce oznacza większe prędkości i dłuższy czas pracy.
­

 

 

 

 

 

Elektroniczny regulator obrotów XL-5

Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.

 

­

 

 

 

Wysokoprądowe złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current”

Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane „wąskie gardła”, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current” otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.

Zaprojektowany dla wysokiej wydajności.

Bandit jest zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności. Zaawansowane sprzęgło poślizgowe „Revo ®-Spec Torque-Control ™” to opatentowana konstrukcja pozwalająca na płynną kontroli trakcji. Trwałe podwozie z kompozytu zapewnia wyjątkową sztywność i oferuje niskie zamocowanie pakietów napędowych co zapewnia niskie położenie środka ciężkości CG. Zapewnia to doskonałą stabilność na zakrętach. Pełną moc na koła przenosi automatyczna – 3 biegowa skrzynia o zmiennej proporcji zbudowana na łożyska kulkowych i płynnie pracujące wały teleskopowe. Oprócz tych zaawansowanych funkcji, Traxxas fabrycznie zainstalował planetarny układ różnicowy „Traxxas-Tough ™” z hartowanej stali narzędziowej, który nigdy nie wymaga regulacji.

Bandit jest wyposażony w aparaturę zdalnego kierowania TQ™ 2,4GHz”, wodoszczelny elektroniczny regulator obrotów XL-5 i zmodyfikowany silnik napędowy „Titan 12T”.

Tylko Traxxas może dostarczyć satysfakcji z używania całkowicie gotowego buggy z elektrycznym napędem o tak innowacyjnej konstrukcj. Szybkość, wytrzymałość i oszałamiający wygląd stawia Bandit’a  znacznie wyżej niż inne tego typu samochody.

Bandit to nie tylko przyjemności z jazdy. Jest łatwy w obsłudze i posiada legendarną trwałość.

 

Specyfikacja:
­­

 • Wodoszczelna elektronika na wszystkie rodzaje pogody
 • Prędkość maksymalna 63 km/h po tuningu
 • Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12-Turn 550
 • Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
 • Wysokoprądowe złącza elektryczne
 • Malowana kariseria „Prographix”
 • Białe sprężyny amortyzatorów
 • Sprzęgło poślizgowe „Revo ®-Spec Torque-Control ™”
 • Opcjonalna zębatka atakująca 13T
   

 

UWAGA. Model nie zawiera zasilania nadajnika (4xAA), pakietu napędowego oraz ładowarki pakietu.

Rekomendowany pakiet napędowy:

TRAXXAS - pakiet NiMh iD 8.4V / 3000mAh [kat. 102926]

 

Rekomendowana ładowarka pakietu napędowego
TRAXXAS - ładowarka EZ-PEAK LiVE 220V / NiMh / LiPo / 12A / 2-4S [kat. 102971G]

Polecamy