Wczytuję dane...
Kod producenta: 36094-1
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: TRAXXAS

Traxxas Craniac™

Konstrukcja
Konstrukcja „Craniac” oparta jest na znanym modelu „Stampede”. Wyróżnia się dużą wytrzymałością na uderzenia, przez co przeznaczona jest do ekstremalnej jazdy. Wysoka moc, duży prześwit, bardzo wytrzymałe zawieszenie i łatwa obsługa daje dużą przyjemność z jazdy.

Silnik napędowy
Zmodyfikowanysilnik napędowy Titan12T 550dostarcza potężną moc, praktycznie nie wymaga konserwacji i posiada długą żywotność. Titan12T 550 posiada zintegrowany wentylator chłodzący co w praktyce oznacza większe prędkości i dłuższy czas pracy.

Przekładnia
Główna przekładnia napędu „Magnum272™”, jest specjalnie dostosowana do momentu obrotowego układu napędowego i jest wyposażona w regulowane sprzęgło poślizgowe kontroli trakcji. Fabrycznie zainstalowana przekładnia planetarna układu różnicowego wykonana jest z hartowanej stali i nigdy nie wymaga regulacji!

Precyzyjne sterowanie z częstotliwością 2.4 GHz
System radiowy TQ™ 2.4GHz nie wymaga stosowania kwarców odpowiedzialnych za kanał sterowania. Ergonomiczna konstrukcja nadajnika jest wygodna dla wszystkich, a wzmocniona antena wewnętrzna, odporna jest na uszkodzenia.

Szybka ładowarka NiMh 4A
Szybkie, wygodnei bezproblemowe ładowanie pakietu zapewnia szybka ładowarka prądu stałego DC12Vo prądzie ładowania 4A. Ładowarka została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia czasu użytkowania modelu.
Ładowarka NiMH 4A wykorzystuje stałe napięcie 12V dostępne w uniwersalnych gniazdach i została zoptymalizowana do ładowania pakietów iD Traxxas'a. Układ detekcji szczytowej, zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje kolorem zielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym.

Pakiety NiMh z systemem iD
Pakiety Traxxas'a NiMhz systemem iDsą zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxaszadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowezłącza elektryczne.

Wodoszczelna elektronika
Oferowana przez Traxxas’a technologia wodoszczelnej elektroniki pozwala na całkowitą niezależność od warunków pogodowych. Wcześniej nie było możliwości jazdy przezwodę, błoto, śnieg – teraz nie jest to problemem. Zarówno elektroniczny regulator obrotów XL-5, serwomechanizmy jak i odbiornik posiadają mocną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. To otwiera zupełnie nowy świat przygody i zabawy.

Regulator obrotów
Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5.Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl Zasady -  „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.

Złącza prądowe
Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane „wąskie gardła”, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a„High-Current” otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.

Specyfikacja:

 • Agresywna karoseria Monster Truck
 • Nowa – szybka ładowarka 4A
 • Nowy pakiet napędowy Traxxas ID NiMh 8.4V / 3000mAh
 • System radiowy TQ 2.4GHz
 • Wodoszczelna elektronika na każdą pogodę
 • Silnik napędowy Titan 12T 550
 • Szybkość powyżej 48km/h
 • Regulator obrotów XL-5
 • Wysokoprądowe złącza elektryczne
 • Części z czarnego kompozytu
 • Opcjonalna zębatka 23T

 

Polecamy