Kod producenta: SKYRC-EX-50W
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

SkyRC eXtreme 50W to kompaktowe urządzenie do ładowania i rozładowywania akumulatorów LiPo, LiFe, LiIon, NiMH, NiCd i Pb. Ładowarka posiada wbudowany balanser, dzięki czemu nie ma konieczności podłączania zewnętrznego urządzenia do równoważenia napięcia cel akumulatorów litowych. Urządzenie przechowuje w pamięci do 5 profilów ładowania akumulatorów i posiada szereg zabezpieczeń, które przerywają wszystkie procesy w przypadku przekroczenia określonej wartości temperatury, pojemności lub czasu ładowania.


Wszechstronność działania

Ładowarka SkyRC Extreme 50 W oferuje podstawowe tryby ładowania i rozładowania akumulatorów, a także przeprowadzania cykli ładowanie -> rozładowania oraz rozładowania -> ładowania. Akumulatory litowe mogą również być ładowane w trybach szybkiego ładowania (Fast Charge) i przechowywania (Storage). Tryb przechowywania pozwala na utrzymanie akumulatora w dobrej kondycji, gdy pozostaje nieużywany przez dłuższy czas.
 

 


Bezpieczeństwo

Dzięki szeregom zabezpieczeń, ładowarka jest niezwykle bezpieczna w użyciu. Przed korzystaniem z akumulatora ustaw limity pojemności, czasu i temperatury wg specyfikacji akumulatora, a urządzenie wyłączy się samo, gdy osiągnie dany limit. Ładowarka posiada również funkcję AUTO, która poprzez automatyczne dostosowanie prądu ładowania pozwala uniknąć nadmiernego naładowania akumulatora litowego. 


Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Ładowarka eXtreme 50W
Kabel XT60 z krokodylkami x2
Przewód zasilania z krokodylkami
Instrukcja
                             

Waga 400 g
Wejściowe napięcie DC 10-18 V
Maks. moc ładowania 50 W
Maks. moc rozładowania 5 W
Zakres prądu ładowania 0.1-5 A
Zakres pradu rozładowania 0.1-1 A
Pobór prądu z balanserem 300 mA / cel
Napięcie baterii PB 2-20 V
LiPo/LiFe/Lilon ilość ładowanych celi 1-6 S
NiMH/NiCd ilość ładowanych celi 1-15 S
Wymiary 135 x 100 x 40 mm

Polecamy