Wczytuję dane...
Kod producenta: EK1H-E300
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: E-Sky

LEGENDARNY STYLOWY HELIKOPTER

LAMA V3

2,4 Ghz

GOTOWY DO LOTU, ZESTAW RTF

W PEŁNI 4-KANAŁOWY

RENOMOWANEJ FIRMY ESKY

TERAZ W WERSJI 2,4 Ghz

Legendarna Lama V3 teraz w wersji z aparaturą 2.4GHz! Znana i ceniona na całym świecie. Przyjazna i niezawodna.
LAMA V3 jest tak znamym helikopterem, że jej opis traktujemy jako formalność. Jeżeli jednak nigdy nie słyszałeś o tym modelu to przeczytaj uważnie...

Lama V3 to bez wątpienia to jeden z najpopularniejszych dwuwirnikowych śmigłowców na świecie. To także jedna z najlepszych takich konstrukcji na rynku. Nie pomyl go przypadkiem z zabawkami o podobnej budowie! Lama to dobrej klasy model wyposażony w czterokanałowe radio, baterię Li-Po oraz elektroniczny stabilizator lotu! Wystarczająco prosta żeby nie sprawiać kłopotów i wystarczająco nowoczesna żeby dystansować rywali!

Pilotując Lamę V4 szybko się przekonacie jaką przyjemnością może być latanie! Znakomita konstrukcja pozwoli Wam poczuć się jak w prawdziwym śmigłowcu. Aż dwa elektryczne silniki, super nowoczesne cyfrowe serwa, zaawansowane radio - wszystko dla najlepszych osiągów!

Lama V3 przychodzi do Was złożona i gotowa do lotu. Wyposażona jest w dwa przeciwbieżne wirniki pracujące w układzie co-axial. Dzięki takiemu rozwiazaniu lot modelu jest stabilny a sterowanie niezwykle proste. Możemy smiało polecić go nawet osobom bez żadnego doświadczenia modelarskiego!

Oferowany komplet zawiera wszystko czego potrzebujecie do swietnej zabawy: czterokanałowe radio, baterię Li-Po, ładowarkę, zapasowe łopaty, instrukcję, oraz oczywiście kompletny model - wspaniałą Lamę V3!


Dane techniczne
Długość 360 mm
Średnica wirnika 340 mm
Silnik 2 x 180
Kontroler ESC 4 in 1
Bateria 7.4V Li-Po 800 mAh
Servomechanizmy 2 x 8 g
Waga 215 g
Radio 4 kan, 2.4 GHz ,mode II
Zasilanie radia 8 x AA - "paluszki"
Zasięg 400 m
Polecamy